Yael Acceptic

Yael Acceptic – новий мембер IT Cluster!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Ряди Харківського ІТ Cluster поповнились новим мембером – Yael Acceptic! Про те, чим дихає компанія, і чому вирішили приєднатись до Кластера — розповімо далі в статті.

Yael Acceptic – це частина ізраїльської групи компаній Yael Group. Уже 10 років компанія успішно працює в Україні. Всього у організації два офіси – в Харкові і Києві.

Співробітники компанії – це висококваліфіковані розробники і менеджери, які в змозі виконати проект будь-якої складності. На даний момент в компанії працює більше 150 співробітників, більша частина яких – це senior і middle розробники.

Головний принцип компанії – слідувати інтересам клієнта. Саме тому для компанії важливо зберігати високу якість своєї роботи, прогресивно мислити і орієнтуватись на результат.

Не дивлячись на постійне прагнення працювати більше та якісніше, співробітники компанії встигають весело проводити час: влаштовують святкові вечірки, виїжджають на природу і займаються активним відпочинком. Один із найважливіших пріоритетів компанії – щаслива і задоволена команда.

Чому Yael Acceptic вирішили стати частиною Кластера

Ілона Сіваченко, HR компанії, розповіла, чому Yael Acceptic вирішили приєднатись до Кластера:

«Причина, чому ми вирішили стати частиною Кластера – це бажання внести свій вклад в розвиток міста і його ІТ-структури. Ми хочемо розширити свої можливості і вийти на новий рівень реалізації проектів. Крім того, наша компанія вважає необхідним налагоджувати зв’язки з іншими компаніями і мати можливість вносити свої ідеї».

Харківський ІТ Cluster вже реалізовує велику кількість проектів, які мають вплив на розвиток міста. Ми будемо раді реалізовувати спільні проекти з Yael Acceptic і разом покращувати ІТ-сферу Харкова! 

Читайте на нашому сайті, як пройшла зустріч наших мемберів!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Intellias банер

Коментарі