банер для публікації

EdTech by PioGroup: як компанія дбає про продуктивність вашого бізнесу

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Сьогодні складно уявити будь-яке навчання без використання застосунків, інтернет-платформ та широкої бібліотеки інформації, що знаходиться на відстані декількох кліків від тебе.

Такий формат створює комфортні умови не лише для самостійного навчання, а й оптимізує процес стажування, підвищення кваліфікації і просто знаходження потрібної інформації для ІТ-компаній та стартапів. Звідки з’являються такі платформи-рятівники?

У спільноті Kharkiv IT Cluster є декілька компаній, які розробляють інноваційні рішення з напрямку EdTech — тобто створюють ПЗ, продукти, концепції для ефективного навчання. Разом це потужний освітній фронт, який працює по всьому світу та демонструє силу українського ІТ.

Одним з таких творців є компанія-учаcник Kharkiv IT Cluster — PioGroup Software. Понад 10 років група компаній створює рішення зі сфер EdTech та IT Outstaffing із повноцінною екосистемою для бізнесу міжнародних клієнтів.

Як PioGroup Software, завдяки своїй експертизі, може створити прийнятні умови для навчання у вашій компанії та що вміє багатофункціональна панель DrivEd — продукт компанії?

PioGroup Software відповіла нам на запитання, що турбують, а Kharkiv IT Cluster проінформує вас у новому матеріалі про експертизу наших мемберів!

edtech-by-piogroup-yak-kompaniya-dbaye-pro-produktivnist-vashogo-biznesu-3-414x276 EdTech by PioGroup: як компанія дбає про продуктивність вашого бізнесу

Формула успіху: як працює команда PioGroup Software?

Cпеціалісти PioGroup Software надають міжнародним компаніям індустрії EdTech широкий спектр послуг для відкриття або масштабування ІТ-відділу економічно ефективним способом від ІТ-рекрутингу, розрахунку заробітної плати та бухгалтерського обліку до ІТ-інфраструктури та управління нерухомістю та об’єктами. Компанія допомагає трансформувати найнеочікуваніші ідеї клієнтів у конкретні проєкти та, як результат, налагодити процеси з середини.

«Ми супроводжуємо бізнеси на кожному етапі розробки програмного забезпечення, надаючи ефективні та професійно розроблені рішення для покращення щоденних бізнес-процесів», — додає команда PioGroup Software.

Якість над кількістю, under-promise and over-deliver, гордість за роботу — на цих титанах будуються принципи роботи компанії. Окрім того, команда PioGroup Software ніколи не відвертається від складних завдань — навпаки такі челленджи створюють додаткову мотивацію!

«Ми беремося за проекти, які кидають нам виклик, і захоплюємося рішеннями складних проблем. Найважливіше те, що ми хочемо інвестувати в наших людей — ми заохочуємо постійне навчання та розвиток і прагнемо до високих стандартів нашої команди», — доводить PioGroup Software професіоналізм та компетентність команди.

Будь-яка робота без аналізу ринку та постійного дослідження не матиме потрібного результату. Про цю істину спеціалісти PioGroup Software знають не з чуток та перемов! Тому в пріоритеті компанії стоїть постійне дослідження того, як освіта та технології можуть принести користь організаціям у різних галузях.

edtech-by-piogroup-414x276 EdTech by PioGroup: як компанія дбає про продуктивність вашого бізнесу

DrivEd, або хто подбає про ефективність вашого навчання

Доказом того, що при грамотному поєднанні освіти та технологій з’явиться корисний та легкий у використанні продукт, є LMS (англ. learning management system) DrivEd.

Це навчальна платформа, створена майстрами PioGroup Software, яка обіймає ряд функцій, пов’язаних із залученням до навчання, власне навчанням, зберіганням інформації та відстеженням власного прогресу. Тобто це повноцінне середовище, яке можна налаштувати під себе та здобувати комплексні знання в зручній формі.

DriveEd-414x233 EdTech by PioGroup: як компанія дбає про продуктивність вашого бізнесу

З чого все почалося?

Як ми вже казали, дослідження для PioGroup Software — це сакральний процес, який передує розробці. Тож команда спершу з’ясувала, що навчання співробітників відіграє важливу роль у майбутньому розвитку будь-якої компанії. Підтримка цієї області включає роботу з численними процесами та величезними обсягами даних.

Команда хотіла створити гнучку платформу, яка б спростила керування навчанням співробітників і все ще дозволяла налаштовувати процес здобуття знань відповідно до конкретних бізнес-потреб і цілей.

Багатофункціональність — вимога сучасності

Саме тому PioGroup Software поставили за мету консолідувати та спростити більшість пов’язаних з навчанням процесів в одному цифровому просторі. Запровадження або продовження навчання співробітників часто передбачає використання кількох інструментів. Користуватися безліччю інструментів різних виробників украй незручно. Тому платформа DriveEd — це система, яка дозволяє керувати кількома процесами одночасно:

 • залучення співробітників чи студентів до підвищення кваліфікації та відстеження їхнього прогресу;
 • створення єдиної бази знань усіх наявних у компанії навчальних матеріалів;
 • інтеграція з існуючими HR-інструментами та іншими системами в компанії.

Що вийшло в результаті?

Завдяки комплексній злагодженості процесів, глибокому попередньому аналізу та прагненням допомогти команда змогла втілити плани в реальність!

«Ми створили просту у використанні систему управління навчанням, яка складається з кількох модулів:

 • адміністративна панель для керування користувачами та курсами, завантаження навчальних матеріалів, аналіз ефективності співробітників тощо;
 • обліковий запис ментора, де ментори можуть відстежувати прогрес своїх підопічних і працювати в рамках певних навчальних програм;
 • обліковий запис учня, де співробітники можуть отримати доступ до призначених курсів, навчальних сесій і відстежувати свій прогрес.

Систему можна інтегрувати з багатьма сторонніми інструментами та платформами, щоб забезпечити повний досвід для всіх учасників процесу навчання співробітників», — ділиться звершеннями команда.

Хто може користуватися платформою?

Навчання спіткає нас на кожному етапі життя. PioGroup Software розуміють це, тому створили платформу DrivEd багатокористувацькою! Для кого ця платформа:

 • шкіл
 • викладачів, тренерів
 • бізнесів
 • стартапів
 • HR відділів

 

Кожна компанія нашої ІТ-спільноти сьогодні працює не лише на відновлення сьогодення, а й на формування спокійного технологічного майбуття. Постійне навчання для таких цілей — невід’ємна складова шляху.

Kharkiv IT Cluster відчуває гордість за те, що наше ІТ-ком’юніті повниться справжніми змінотворцями, які разом об’єднуються в потужну силу українського ІТ й, постійно розвиваючись, наближають Перемогу!

Крокуйте в майбутнє разом з нами!

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

 1. банер із зображенням команди Playwing
 2. Unisens_website
 3. Beetroot_Academy
 4. Globaldev Group.png

Коментарі