банер із зображенням команди Playwing

Playwing: гра — це життя чи робота?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Playwing — молода, однак потужна міжнародна ІТ-компанія, що стала мембером Kharkiv IT Cluster в тяжкі воєнні часи. Це невід’ємна частина значної корпорації, яка об’єднує ряд великих компаній, серед яких Ubisoft, АМА etc.

Якщо ви коли-небудь літали на драконах між баштами середньовічних замків або ж у 2040 році очолювали власні імперії, змагаючись із друзями, певно саме команда Playwing створила для вас таку можливість.

Чим ще відома компанія та як українська команда Playwing працює в умовах війни — про це та інше читайте в нашому матеріалі.

Світ Playwing — який він?

Playwing із 2016 року займається розробкою у сфері геймдев, створює кросплатформні ігри, у які занурюється весь світ.

Компанія за 6 років виросла до багатостудійної мережі в шести країнах: Іспанії, Румунії, Болгарії, Франції, Великобританії та Україні.

Український осередок знаходився в самому серці Харкова — на Площі Свободи. Саме в ньому майстри Development studio займалися розробкою, створювали рішення за напрямками GameDev и E-commerce. З початку повномасштабного вторгнення офіс заморозили, однак робота не охолола, а навпаки — стала палкішою та продуктивнішою: хоча географія співробітників компанії сьогодні доволі широка, усі знаходяться в клауді та вправно виконують робочі обов’язки.

А офіс, покалічений російською авіабомбою та спустілий, чекає на відновлення та повернення дружньої команди ☺

Відео взяте з YouTube-каналу Playwing

У яких напрямках працює українська студія?

На ряду з розробкою окремих кросплатформних ігор, Playwing працює у сфері E-commerce — тобто створює веб-майданчики для публікації та розповсюдження таких одиниць електронної коменції, як ігри, відеоролики, електронні журнали та велике розмаїття того, що вдало збагатить ваш вільний час.

Напрямок GameDev

Сьогодні багато хто знає про Century: Age of Ashes. Протягом чотирьох років спеціалісти Playwing корпіли над розробкою гри, — і в грудні 2021 року світ нарешті побачив мультиплеєрну AAA — Dragon PVP Co-op fighter гру.

PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series, а також iOS / Android — якщо у вас є хоч одна з цих платформ, ви зможете насолодитися продуктом Playwing сповна.

Тільки подивіться на витончену графіку та процес гри, що справді заворожує, в офіційному трейлері!

Відео взяте з YouTube-каналу Century: Age of Ashes

Для тих, хто хоче змагатися за владу та славу у світі, де кожен може створити власну імперію, команда Playwing винайшла чудову можливість — Instant War. Це масштабна багатокористувацька онлайн-гра в жанрі 4Х. Просуваючи хардкорну стратегію в реальному часі, player-и можуть об’єднуватися з іншими ігроками, персоналізувати й розширювати операційну базу, розвивати військову потужність та ще багато інших перспектив.

«Гра була оприлюднена в 2018 році спочатку на мобільних платформах, а потім ми масштабувалися на майданчиках Windows, Steam, Galaxy Store и MacOS. У нас навіть є веб-версія!» — додає команда Playwing.

Сьогодні розробка й підтримка InstantWar повністю перейшла до досвідчених рук українських спеціалістів. Саме це й розширило список робочих місць в компанії.

E-commerce: розголос та розповсюдження

Напрямок електронної комерції компанії Playwing доволі широкий.

Тут є й ігрові майданчики з ТОП-продуктами Assassin’s Creed, Rayman, Hungry Shark Evolution, Prince of Persia; з когнітивними іграми для розвитку дітей та дорослих й казуальними іграми з миттєвим геймплеєм.

Список витворів Playwing повниться й розважальними майданчиками:

  • Відеоплатформа з великою бібліотекою ексклюзивних спортивних ігор.
  • Збірник з понад 130 популярних видань журналів преміум-класу зі всього світу (GQ,Vogue,Vanity Fair).
  • Платформа, на якій можна публікувати відеоролики з відомими людьми.

Playwing створюють і навчальні платформи, які допомагають у вивченні мов. Наприклад, одна з онлайн-шкіл навчання англійській мові надає ексклюзивні матеріали з Оксфорда.

Чи торкнулася війна руйнівною хвилею Playwing?

Серед проєктів компанії є ті, які були випущені в 2022 році. Минулі продукти сьогодні не лише продовжують існувати, а й регулярно оновлюються та охоплюють усе більше аудиторії. Це результат злагодженої роботи, швидкого реагування, а головне — турботи про команду в тяжкі часи.

«За перші два тижні компанія допомогла з релокацією співробітників та повністю налагодила віддалену роботу. Упродовж першого півріччя Playwing відокремила бюджет на допомогу спеціалістам, які знаходилися в тяжкому становищі. Війна не змогла зруйнувати продуктивність та завзятість нашої української студії», — повідомляє команда.

Playwing сьогодні, Playwing в майбутті!

Зараз українська студія Playwing продовжує підтримку співробітників, надає технічну допомогу в періоди блекаутів. У сірих буднях не ховаються довоєнні традиції й комунікації, а навпаки — сповнюються все більшою єдністю, навіть у форматі remote.

Цікаво, що з початку повномасштабного вторгнення українська команда зросла на 30% — скорочення спеціалістів жодного разу не впроваджувались, а кількість вакансій стає все ширшою.

Команда активно волонтерить та наближає Перемогу не лише професійними навичками, а й регулярними донатами на підтримку ЗСУ. Спільним обговоренням компанія дійшла до того, що святкування Нового року відтермінує до мирних часів, а замість цього подарує співробітникам новорічні даруночки та зробить спільний святковий донат для наших захисників!

Playwing-414x276 Playwing: гра — це життя чи робота?

Злагоджена робота під час війни — це виклик для ІТ-компаній, з яким Playwing успішно впоралися й піднялася на рівень вище. Kharkiv IT Cluster пишається тим, що наша ІТ-спільнота повниться справжніми непохитними професіоналами, разом з якими ми посилюємо міць національної ІТ-індустрії та рухаємо країну до Перемоги! Та не зупиняємось казати про це світові! 💙💛

Для Kharkiv IT Cluster результати, яких досягають компанії-учасники в спільноті, схожі на маленькі перемоги на рівнях великої гри, створеної нашим ком’юніті.

А що для вас є грою?

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Clickable Agency_NFT_Kharkiv IT Clsuter
  2. Beetroot_Academy
  3. Globaldev Group.png

Коментарі