Unisens_website

Unisens: успішний кейс створення команди для клієнта

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Міжнародна аутстафінгова ІТ-компанія Unisens з харківським корінням — мембер Kharkiv IT Cluster. Команда родом із Грузії та керівництвом з України надає послуги з розробки програмного забезпечення повного циклу, покриваючи потреби клієнтів у сучасних технічних експертних навичках.

Сфери діяльності Unisens:

  • аутстаф-модель;
  • навчання команди відповідно до запитів клієнта (сфери: Ruby, Java, JavaScript, PHP та інші мови, перевірені часом).
  • організація support team відповідно до запитів клієнтів.

Про кейси успішного навчання розробників та створення команди для клієнта — розповість Олександр, директор ІТ-компанії Unisens.

Досвід Unisens під час війни

Зараз, дивлячись на пройдений шлях, можна підсумувати, що якби не війна, була би трохи інша статистика.

Ще до війни, у листопаді 2021 року, ми розпочали навчати першу групу студентів, яка зараз успішно працює на проєктах нашого клієнта.

Друга група розпочала свій навчальний шлях 21 лютого, а вже 24 розпочалася повномасштабна війна. Незважаючи на вторгнення та всі наступні потрясіння, які пережила Україна, Unisens спільно з IT-школами A-Level та FoxmindEd змогли реалізувати цей проект із навчання та впровадження в роботу команди.

Звісно, ​​були свої складнощі. Наприклад, на момент ескалації воєнного конфлікту школа, яка перебуває у Харкові, повністю випала із процесу днів на п’ять. Вони вивозили людей на відносно безпечні території для того, щоб ментори та сама школа мали змогу успішно функціонувати.

У цей час наші студенти мали певний інформаційний блок, який їм потрібно було освоїти. Без діла вони не сиділи. Коли школа відновила свою роботу, ми, відповідно, продовжили працювати над тим, на чому зупинилися. Таким чином, клієнт не втратив залучення до цього проєкту.

Unisens-414x311 Unisens: успішний кейс створення команди для клієнта

Згідно з тим, що навчання трьох різних команд для трьох різних клієнтів відбувалося безпосередньо на практиці, наш клієнт надав нам технічного спеціаліста, який проводив зрізи знань щомісяця. Це відбувалося у вигляді тестових завдань, за допомогою яких клієнт міг спокійно відстежити рівень знань і прогресу кожного студента. Крім цього, були зрізи знань від самої школи. Така зв’язка допомогла нам відслідковувати, хто сильніший у навчальній групі, у кого кращі результати й таке інше.

Таким чином, за півроку нам вдалося підготувати команду впевнених джуніорів для клієнта. Я вважаю, що це максимально успішний проект, адже впродовж кількох місяців команда працює на проєкті клієнта та має свої результати.

Звичайно, ситуація розвивалася по різному вектору, і були різні часи для компанії, але ми не зупинимося. У будь-якому випадку, ми рухаємося далі. Більше того, нам навіть цікаво, наскільки ми готові долати труднощі в нових проєктах, спираючись на такий досвід.

Експертиза Unisens

По суті, на ринку дуже мало компаній, діяльність яких базується на навчанні джуніорів з нуля. Існують кейси, коли компанії всередині реалізували такі проєкти. Проте наш кейс цікавий тим, що ми готуємо команду з нуля, відповідно до запиту клієнта.

Unisens2-414x311 Unisens: успішний кейс створення команди для клієнта

Помітив для себе, що грузинське IT-середовище дуже схоже на українське 15 років тому. Коли в нас уже були IT-курси, студенти навчалися, але все одно стикалися з труднощами у пошуку роботи. Тут приблизно та сама ситуація. Якщо зараз в Україні всі айтівці активно користуються такими прогресивними й величезними платформами, як LinkedIn чи DOU, то в Грузії айтішників шукають через групи у Facebook. Але хлопці мають величезний потенціал, тому ми раді їх навчити всьому з нуля та забезпечити працевлаштуванням.

Тож, якщо компанії потрібні за адекватні гроші співробітники в штат і їх потрібно навчити, Unisens має експертизу й може успішно реалізувати цей проєкт.

Kharkiv IT Cluster & Unisens

Війна показала всім, що можливість долучитися до професійного кола однодумців і спільна робота набули дуже великого значення. Обмін досвідом, обговорення можливих перспектив, можливість долучитися до вирішення загальних проблем ІТ-середовища – основні мотиви приєднання нашої команди до Харківського ІТ Кластера.

Для Unisens інформація та кооперація – це важливі засади, на яких має будуватися сучасне ІТ-середовище. Бо не тільки мета в усіх спільна, але й проблеми. Разом ми можемо вирішувати їх швидше та ефективніше. Unisens готові ділитися своїм досвідом та переймати досвід колег, знаходячись навіть поза межами України. Адже декотрі питання можливо вирішити тільки в синергії зусиль.

Для Kharkiv IT Cluster пріоритетно формувати сприятливе середовище для діяльності ІТ-спільноти. Ставайте частиною спільних дій та великих зрушень у напрямку розвитку IT-сфери, приєднуйтесь до спільноти Kharkiv IT Cluster!

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. банер для публікації
  2. Valtech
  3. банер для публікації про ProArea

Коментарі