Допомога Харківській ОВА

Допомога Харківській ОВА: завершено передачу комп’ютерної техніки працівникам адміністрації

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster раніше повідомляв про підтримку ХОВА зі сторони ІТ-спільноти. А зараз вже маємо чудову новину — весь цикл передачі комп’ютерної техніки завершено!

Після ракетного удару по будівлі Харківської ОВА знищено всю комп’ютерну техніку. Для стабілізації роботи працівників необхідно було замінити її у найкоротші терміни.

Одними із перших на цей виклик відреагувала спільна команда Департаменту цифрової трансформації ТОДА, КП «Тернопільський інформаційно-аналітичний центр «ТОР» та проєктного офісу West Ukraine Digital. Сергій Вербовий, заступник директора департаменту начальник управління з питань цифровізації, адресував запит до ІТ-спільноти Тернополя.

На запит про допомогу також відгукнулися у Західноукраїнському національному університеті. Співпрацюючи з багатьма університетами Європи, Анатолій Саченко, доктор технічних наук, професор кафедри інформаційно-обчислювальних систем і управління Західноукраїнського національного університету, запросив допомогу у своїх міжнародних партнерів.

Гарна та плідна співпраця Західноукраїнського національного університету з європейськими партнерами вже не раз переростала у взаємопоміч. Тому одразу ж відгукнувся Prof. Dr.-Ing. Evren Eren, Університет технічних наук у Бремені (Hochschule Bremen), пізніше — Prof. Dr. Carsten Wolff, Дортмундський університет (​​Fachhochschule Dortmund, University of Applied Sciences and Arts).

Партнери зібрали необхідне обладнання у максимально короткий термін, щоб передати його Харківській ОВА.

Kharkiv IT Cluster спільно з благодійним фондом ІТ4Life взяли на себе питання логістики та доставки техніки з Дортмунда та Бремена до Харкова.

Ми дякуємо всім причетним до допомоги Харківській ОВА та Харкову! Об’єднуючись ми переможемо!

 

Рекомендовані матеріали

  1. допомога мешканцям Першотравневого
  2. Допомога від G5
  3. HURMA

Коментарі