Допомога ІТ-спільноти для ОВА

Допомога ІТ-спільноти для ОВА: меблі та техніка для працівників адміністрації

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Харківський ІТ Кластер завжди активно взаємодіяв з Харківською обласною державною адміністрацією, і в цей нелегкий час ми відчуваємо необхідність максимально допомагати та бути корисними.

Після ракетного удару першого березня місто залишилось без будівлі, а працівники адміністрації – без офісу для роботи. Ми спрямували свої зусилля на тому, щоб забезпечити необхідним працівників адміністрації та надати посильну допомогу.

Спільними зусиллями ІТ-компанія HAKA MEDIA і Kharkiv IT Cluster зібрали та передали столи, стільці, вентилятори, лампи для ХОВА. Ці меблі та техніка є необхідними для роботи працівників адміністрації у Харкові.

Крім цього, University of Applied Sciences and Arts в Дортмунді передав комп’ютерну техніку для працівників ОВА. Kharkiv IT Cluster скоординував логістичні перевезення цієї техніки та передасть її особисто представникам ОВА.

Піклуватися про місто Харків і Харківський регіон – лейтмотив діяльності Kharkiv IT Cluster. Наша організація вже восьмий рік підтримує ІТ-спільноту та розвиває ІТ-освіту.

У такі складні часи ІТ-спільнота не залишається осторонь і докладає усіх зусиль задля допомоги рідному місту. Один із провідних напрямків діяльності Kharkiv IT Cluster сьогодні – благодійний фонд IT4Life.

Після повномасштабного вторгнення ворога на територію України наш фонд IT4Life зосередив свою роботу на проєктах гуманітарної допомоги міста та області. Дізнавайтесь більше про допомогу ІТ-спільноти на нашому сайті.

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Харківський ІТ Кластер, Рівненський ІТ Кластер і Рівненська ОВА підписали меморандум про Партнерство

Коментарі