Харківський ІТ Кластер, Рівненський ІТ Кластер і Рівненська ОВА підписали меморандум про Партнерство

Kharkiv IT Cluster, Rivne IT Cluster і Рівненська ОВА підписали Меморандум про Партнерство

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

7 червня 2022 року Харківський ІТ Кластер спільно з Рівненською ОВА та Рівненським ІТ кластером підписали Меморандум про Партнерство та створення простору найбільшого сприяння. Мета меморандуму – створити сприятливі умови для айтівців та компаній-членів Харківського ІТ Кластера, що наразі об’єднує понад 180 учасників та партнерів.

Харківська ІТ-індустрія перед війною налічувала понад 45 тисяч фахівців. Через війну значна частина харківських айтівців вимушена тимчасово змінити місце дислокації, розмістившись, зокрема й у Рівненському регіоні та продовжуючи сплачувати податки фронтовій Харківській області.

Допомога з розміщенням, що була найактуальнішою в перші тижні, наразі змінюється у бік системних довготермінових ініціатив. Тому сторони партнерства вирішили закріпити вже наявні та нові практичні проєкти у Меморандумі.

Серед основних напрямків майбутньої співпраці: взаємодія по актуальних для ІТ-індустрії напрямках, зокрема й у юридичних та економічних питаннях, спільні міжнародні ініціативи, покращення ІТ-освіти та партнерські благодійні проєкти.

Розвиток екосистеми для технологічного бізнесу є місією Харківського ІТ Кластера. Наша організація активно продовжує співпрацювати і з Харківською ОВА на регіональному рівні, водночас, посилюючи цю співпрацю міжнародними та міжрегіональними партнерствами.

Саме тому Меморандум із Рівненською ОВА та Rivne IT Cluster – це не формальний документ, а цеглинка до відновлення і розвитку української економіки та ІТ-індустрії.

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

  1. Допомога ІТ-спільноти для ОВА
  2. Мобілізація IT спеціалістів

Коментарі