Kharkiv IT Cluster узяв участь у захисті студентських проєктів у ХТУ «IT STEP»

Як пройшов захист студентських проєктів у ХТУ «IT STEP» за участю Kharkiv IT Cluster?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

26 квітня Kharkiv IT Cluster та компанії-учасниці EPAM та Olearis були запрошені в якості членів комісії та гостей до захисту студентських проєктів в ХТУ «IT STEP».

Студентські команди протягом кількох місяців працювали над розробкою проєктів та якнайкраще представили свої напрацювання.

Проєкт 1. Месенджер «Cryptic»

Проект був створений з метою розробки аналогу популярного месенджера Telegram, який має велику популярність у всьому світі. Cryptic планує стати конкурентом Telegram, надаючи користувачам схожі можливості комунікації, але з більш високим рівнем захисту особистої інформації.

Проєкт 2. Сервіс з надання послуг бронювання «Mandry»

Проєкт був розроблений з метою створення аналогу відомого сервісу бронювання Booking, але з розширеним функціоналом. Основною метою проєкту було створення платформи, яка не лише дозволяє бронювати готелі та транспорт, але й надає можливість забронювати столик у ресторані, придбати квитки на концерти та ознайомитися з визначними пам’ятками місця, куди планується поїздка.

Таким чином, Mandry спрямовувався на спрощення процесу подорожей та надання користувачам зручної платформи для планування та бронювання всього необхідного для успішної подорожі.

Студенти отримали відгуки та рекомендації на свої проєкти з боку представників бізнесу. Процес отримання зворотного зв’язку по реалізації проєктів був важливим для учасників освітнього процесу та сприяв ближчому контакту студентів з потенційними роботодавцями.

Kharkiv IT Cluster дякує ХТУ «IT STEP» за багаторічну співпрацю та якісну підготовку майбутніх ІТ-спеціалістів! Сподіваємося, що представлені проєкти ми ще побачимо в масовій реалізації 🙂

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. BootCamp2023

Коментарі