BootCamp 2023: Бот для побудови кар’єрного шляху в Teams

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Усім привіт!

Сьогодні хочемо поділитись ще одним проєктом, який чудово вписався в BootCamp 2023.

☝️ Нагадуємо, що BootCamp 2023 — це розробка соціально-важливих проєктів під менторством айтівців з провідних компаній галузі!

Але найголовніше — наші учасники отримують неперевершений досвід розробки проєкту, наочно знайомляться зі структурою роботи в ІТ-компаніях та готові швидше адаптуватися після працевлаштування.

До речі, чи знаєте ви, що на працевлаштуванні робота не завершується?

Так, це може звучати трохи безглуздо напочатку, але ж всі ми розуміємо, що після певного періоду роботи, ми починаємо замислюватись над подальшим розвитком нашої кар’єри. Як думаєте, чи часто перше місце роботи в ІТ стає останнім? Чи працюють тут спеціалісти лише одного функціонального напрямку чи можуть змінювати свої ролі? Наскільки довго спеціалісти затримуються в рамках однієї компанії?

З усім цим допомагає розібратись наш наступний проєкт! Компанія ViSeven — це міжнародна продуктова компанія з понад 700-ма різнопрофільними працівниками. У такій компанії точно можна зростати не лише вертикально (junior — midle — senior), але й змінювати напрямок роботи, переходити в іншу команду, переміщуватись в інший департамент, змінювати свою роль тощо.. Це класна можливість для багатьох спеціалістів всередині компанії. Й багато ІТ компаній зі великим штатом та різними департаментами надають гнучкість вертикального та горизонтального зростання.
Також, міжнародні компанії часто використовують ліцензований Microsoft 365 й відповідно користуються корпоративним месенджером MS Teams. Таким чином, коли ми поспілкувались з Володимиром Фриделем, Talent Development Manager в компанії ViSeven, та нашим ментором, ми зрозуміли, що можемо дати нашим учасникам унікальну можливість!

Розробка чат-бота MS Teams — це з одного боку не такий популярний напрямок, як боти Telegram, й водночас дуже необхідна фішка для корпоративного сектору. Учасники вивчають технології побудови ботів MS Teams, формують структура бота, знайомляться з дорожніми картами кар’єрного планування всередині компанії та інтегрують їх в Teams-бота. Додаток буде не тільки допомагати обирати свій кар’єрний шлях в середині компанії, але й підказувати, які знання, навики потрібно додатково розвинути спеціалісту, щоб перейти на новий рівень. В тому числі нагадування будуть відправлятися менеджеру й формувати комплексну систему автоматичного кар’єрного планування всередині компанії.

Готові поринути у світ кар’єрної автоматизаціїІТ компаній? Ми вже чекаємо на фінальну презентацію проєктів, аби подивитись на них в роботі!

Підписуйтесь на наші соціальні мережі аби не пропускати круті новини та анонси зі світу ІТ!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. cite bootcamp

Коментарі