BootCamp 2023: Жарти від Chat_GPT в твоєму телефоні

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

🤗Усім привіт! На зв’язку Харківський ІТ Кластер та ми дуже хочемо похизуватись проєктами, які розробляють наші учасники з провідними менторами з харківських ІТ-компаній під час Boot Camp 2023.

Цього року ми зробили акцент не лише на розробці проєктів (читати «написанні коду»), але й на бізнес-складовій. Ми зібрали повноцінну команду з розробників, дизайнерів, бізнес-аналітиків, проджект-менеджерів. А ще дали повну свободу дій нашим менторам не тільки в генеруванні ідей для проєктів, але й в побудові повного циклу розробки проєктів. Отже, готові знайомитись? Мерщій читати нижче!

🤩Перша команда, з якою ми вас познайомимо,це команда під керівництвом компанії Quantum.

Дівчата та хлопці мають цілу компанію в менторах та можуть використовувати всі ресурси компанії (людські так точно) для отримання нових необхідних знань.

📌Давайте трохи поговоримо про менторів?

Знайомтесь, це Богдан Саповський та Сергій Сляднєв, Python Engineers у компанії Quantum. Хлопці разом працюють на проєкті й перенесли свій вже згуртований робочий тандем до проєкту.
Богдан керує всім процесом задаючи вектор та пропонуючи ідеї, а Сергій регулярно, кожного дня на мітингах, детально та супер уважно координує роботу кожного в команді. До проєкту в процесі ще доєднався Front-end інженер Quantum – Станіслав Іосфов, який навчає учасників фішкам фронтенду.

Окрім того, команда має можливість консультуватися в інших спеціалістів компанії Quantum для більш якісного результату.

📌Чи цікаво, що це за такий класний продукт вони роблять?

Розкриваємо карти! Не секрет, що ChatGPT зараз усюди, тож хлопці запропонували створити продукт з його залученням.

Нагадаємо, що BootCamp 2023 став роком соціально-важливих проєктів, тому й мета відповідна: покращити емоційний стан українців в такі важкі та нестабільні часи.
Незабаром команда запітчить demo-версію GoodMoodNews – чат-бот у Telegram, який публікує жарти та смішні коментарі до сьогоденних новин, згенеровані за допомоги ChatGPT. Окрім того, користувачі зможуть отримувати жарти відповідно до обраних категорій новин.
Одними з цінностей продукту буде постійна підтримка та комунікація з аудиторією, перевірені та якісні новини, взаємоповага до аудиторії та публікації про збори на ЗСУ.

Kharkiv IT Cluster бажає успіху команді молодих розробниць та розробників у створенні такого цікавого продукту!

Слідкуйте за нашими соціальними мережами, аби не пропустити історії розробки й інших проєктів Bootcamp 2023!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. cite bootcamp
  2. банер до публікації про Quantum

Коментарі