BootCamp 2023: складові для успішного старту проєкту

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

😎Kharkiv IT Cluster допомагає trainee- та junior-спеціалістам набути реальний досвід у розробці суспільно важливих проєктів. Так, у квітні стартував BootCamp 2023.

Під час BootCamp 2023 команди розроблять 5 проєктів, які надалі мають презентувати для інвесторів (журі). І щоб якісно підготуватися до цього й «продати» свій проєкт, Kharkiv IT Cluster підготував ряд вебінарів, які допоможуть їм у цьому.

💥Так, 5 травня пройшов перший вебінар на тему: «Що потрібно знати про проєкт, аби він успішно стартував». Спікером виступив Михайло Максимов, керівник харківської філії GoIT, директор з програм GoITeens, викладач кафедри економічної кібернетики ХНУ імені В.М. Каразіна.

Михайло розповів учасникам, що таке продукт, який процес запуску продукту, як не вийти на перевантаження інформацією від продукту менеджеру, що з ним працює, як зберегти розуміння для подальшого створення проєкту та чіткого прийняття рішень. Зробив огляд бізнес-фреймворків (TOWS-аналіз, Бізнес ДНК, Value Proposition Canvas, Unit Economics та використання дашборду), що дозволяють приймати рішення відносно продукту швидше, простіше та більш точно, а також підготував командам невелике домашнє завдання.

Дякуємо Михайлу за цікаву та наповнену інформацією розмову, а учасникам бажаємо успіхів у підготовці проєктів!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. cite bootcamp
  2. avaScript_Open IT_Kharkiv IT Cluster

Коментарі