Вступ 2023: чому варто обирати ХТУ «ШАГ»?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Khakiv IT Cluster продовжує знайомити з IT-університетами України. Так, 25 квітня пройшла зустріч із викладачами Харківського технологічного університету «ШАГ» на тему: «Престижні IT-спеціальності ХТУ «ШАГ»: від навчання до кар’єрного успіху».

Під час вебінару спікери розповіли деталі та особливості навчання в ХТУ «ШАГ», які є проєкти та практики, про міжнародні можливості та історії успіху випускників університету, а також детальніше познайомили з кафедрою «Інформаційні системи та технології» та кафедрою «Менеджмент в ІТ».

«Чому ж саме ХТУ «ШАГ»? Ми поєднуємо все найкраще, що зібрав за 20 років «ШАГ» на ринку освіти та дуже ретельно стежимо за всіма тенденціями, які з’являються на ринку. Наш університет відрізняється тим, що у нас невеликі групи, — це дозволяє організувати майже індивідуальну роботу між студентом та викладачем. Основний акцент навчання — це практична робота. У нас ведеться запис усіх зустрічей , тому студенти можуть переглянути пропущені заняття або повернутися до тих, які хочуть повторити для кращого розуміння теми», — зазначив Віталій Зайцев, ректор ХТУ «ШАГ».

🤔 Які ж переваги ІТ-галузі?
  • Креатив — можливість постійно генерувати нові ідеї та втілювати їх в життя.
  • Постійний розвиток — корпоративні університети компаній з різними курсами та програмами.
  • Глобальні можливості — спілкування з колегами та партнерами з різних країн світу.
  • Гнучкість — можливість працювати звідки завгодно та коли завгодно.
🤓 Необхідні навички, щоб працювати в ІТ:
  • Англійська мова — це фундамент для можливості роботи на міжнародному ринку;
  • професійні навички, розуміння точних наук та основ програмування;
  • soft skils: уміння працювати в команді, комунікувати з іншими, керувати власними задачами та часом.

«З чого почати будувати свою кар’єру? Найбільш розповсюджене питання. Спочатку дослідіть тему, поспілкуйтеся з тими, хто працює в галузі, запитайте поради в спільнотах, відвідуйте профільні заходи. Читайте літературу та статті, у мережі неймовірна кількість інформації, онлайн-курсів та спільнот, де можна знайти потрібну інформацію. Почніть роботу над власним проєктом, не бійтеся робити перші кроки — починайте вигадувати власні технологічні проєкти та продукти. І у вас неодмінно все вийде», — наголосив Володимир Сухий, бізнес-аналітик компанії EPAM, викладач кафедри менеджменту.

🔎 Щоб дізнатися більше, переходьте за посиланням і дивіться трансляцію на YouTube:  https://www.youtube.com/watch?v=BInPY8n3ARY&t=1s&ab_channel=KharkivITCluster

А також заходьте на Портал ІТ-абітурієнта Харківського IT Кластера та дізнавайтеся всю актуальну інформацію про ІТ-спеціальності в університетах.

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

 

Рекомендовані матеріали

  1. Квоти при вступі до закладу вищої освіти
  2. Харків — місто вищої освіти: чому варто вступати до харківських ЗВО?

Коментарі