BootCamp2023

BootCamp 2023: Як знайти гранти на свій проєкт?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Учасники Boot Camp 2023 продовжують навчатися і поглиблювати свої знання, щоб мати можливість конкурувати на ринку праці.

😎 12 травня для менеджерської та маркетингової частини команд відбувся вебінар на тему: «Як знайти гранти на свій проєкт?». Своїм досвідом в пошуку грантодавців, формуванні заявок та лайфхаками з комунікації поділилася Анастасія Петрова, координаторка партнерств та соціальних проєктів Beetroot Academy.

Beetroot Academyце шведсько-українська EdTech-компанія, місія якої — допомогти людям побудувати кар’єру в цифровій економіці

Під час вебінару учасники дізналися, як формувати свою роботу, що треба визначити, які пріоритети соціального впливу. Також Анастасія розповіла про кейси, над якими працювала.

«Донори цінують саме довгострокову перспективу, довгостроковий вплив, який принесе ваш продукт чи ініціатива. І під час створення продукту потрібно відразу думати, що він принесе в довгостроковій перспективі. Також потрібно розповісти. чому ви вирішили його реалізувати, яка була проблема і яке ваше рішення. Саме з цих аспектів найкраще розпочинати пітчі проєктів», — зазначила Анастасія.

Після теоретичної частини учасники мали змогу практично потренуватися — визначати й готувати основні дані для формування грантових заявок.

Дякуємо Анастасії за змістовний та дуже цікавий вебінар!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

Коментарі