Як триває практика студентів в ІТ-компанії Grid Dynamics

🖥 Як триває практика студентів в ІТ-компанії Grid Dynamics

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

🗒 З 12 вересня в Kharkiv IT Cluster проходить практика студентів харківських технічних коледжів, яку проводить ІТ-компанія Grid Dynamics. Наразі участь у практиці беруть 13 студентів з Харківського політехнічного коледжу та   ВСП «Харківський фаховий коледж інформаційних технологій. Національного аерокосмічного університету “ХАІ”»

📌 Тема практики —  «Застосування Python у Data Science». Викладачем стала Антоніна Бондарчук, Technical Trainer у Grid Dynamics. 

Як триває практика?

Grid Dynamics — це глобальна компанія цифрового інженерінгу, що разом з провідними світовими брендами створює інноваційні комплексні рішення проблем у галузі цифрової комерції, штучного інтелекту даних і хмарних технологій.

Серія воркшопів «Застосування Python у Data Science» складається з 6 практично-орієнтованих двохгодинних лекцій, після завершення яких студенти  виконають заліковий проєкт та отримають сертифікати про успішне проходження практики.

Щосереди студенти зустрічаються з Антоніною і розглядають такі теми: базовий Python, SQL та модулі для роботи з даними, як-от NumPy, Pandas та Matplotlib.
На заняттях  учасники практики використовують одні з найпопулярніших інструментів серед спеціалістів Data Science: Jupyter notebooks файли та обгортку Google Colaboratory для отримання результатів під час лекцій. 

Після кожного заняття студенти отримують завдання для самоопрацювання та закріплення навичок  📚

Упродовж курсу учасники мають змогу особисто контактувати з Антоніною, що дозволяє знизити рівень непорозуміння до мінімального й отримати індивідуальні коментарі від викладача 🔊

Воркшопи мають на меті ознайомити слухачів з основами роботи з інструментами і сформувати чітке уявлення про цикл роботи з даними й про подальші можливості для розвитку у сфері. Студенти відмічають змістовність лекцій, доступну подачу інформації, цікаві завдання і відкритість лектора до учасників. ☀️

Відгуки практикантів

💬 «Вельми гарні курси, дає гарну основу та напрямок для розвитку», — пише Костянтин Приходько, учасник практики.

💬 «Мені сподобалася подача матеріалу й цікаві завдання. Вивчила багато нової інформації. Дякую за вашу працю», — пише Марина Бурда, студентка Харківського державного політехнічного коледжа.

Наша мета допомогти початківцям в ІТ інтегруватися в цю сферу, тому особливо цінно, коли нам допомагають люди, що люблять свою роботу. 

💬 «Особисто для мене, досвід ведення екстремально практичного курсу для молодих розумів нашої сфери надихає, оскільки в майбутньому ми отримуємо саме закоханих у свою професію спеціалістів, з якими працювати одне задоволення!», — зазначила Антоніна Бондарчук, ментор практики й Technical Trainer у Grid Dynamics.

Бажаємо учасникам практики гарних проєктних робіт, а менторам натхнення у своїй праці 🧡

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Grid Dynamics
  2. whistleblowing - що це таке
  3. Grid Dynamics

Коментарі