Як розпочати кар’єру в ІТ: розмова із абітурієнтами ХНУ ім В.Н.Каразіна

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

«Як розпочати кар’єру в ІТ» саме під таким гаслом 18 липня відбувся вебінар в Каразінському університеті для абітурієнтів за участі представників Kharkiv IT Cluster, компанії Nix, викладачів і студентів університету.

ІТ — це сфера, яка не стоїть на місці, діджиталізація крокує світом та поєднується з іншими сферами життя. Ми впевнені, що кожен зможе знайти собі діяльність для душі😉

Навчання — дуже важливий крок на шляху до омріяної професії. Зараз перед абітурієнтами стоїть нелегкий вибір серед різноманіття ЗВО, тому кожен університет намагається якомога якісніше й змістовніше допомогти зробити його правильно.

Як це було?

🎤Анатолій Бабічев, проректор з науково-педагогічної роботи Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна презентував учасникам освітні ІТ-програми університету, зазначивши:

«Університет дуже живий організм і незважаючи на війну в нас відбуваються постійні зміни відповідно до реального ринку праці».

📌Які ж компетенції та скіли потрібні, щоб стати senior у світі інформаційних технологій та на що звернути увагу при написанні резюме про це розповіла Катерина, рекрутерка компанії NIX.

Про важливість вищої освіти

😉Абітурієнтам розповіли чому варто обирати ІТ-спеціальності та які перспективи для студентів університету-партнера Kharkiv IT Cluster.

«В рамках співпраці університету та Харківського ІТ Кластера для студентів університету діє багато освітніх проєктів, які проходять разом та завдяки ІТ-компаніям» — зазначила Уляна Шумей, координаторка освітніх програм Kharkiv IT Cluster

Також у вебінарі взяли участь викладачі й студенти університету, які розповіли про портрет майбутнього айтівця, або чому важлива базова освіта, про кар’єру в ІТ та про IT-освіту в Каразінському очима студента.

Тицяй на посилання, щоб дізнатися більше👇  YouTube

До зустрічі на заходах Kharkiv IT Cluster!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Каразінський університет для айтівців.

Коментарі