Вступ-2023: як пройшла зустріч абітурієнтів з викладачами Каразінського університету

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

30 травня Харківський ІТ Кластер провів зустріч абітурієнтів з викладачами Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна на тему: «Каразінський університет: які переваги для майбутніх айтівців?».

Під час зустрічі спікери познайомили майбутніх абітурієнтів з ІТ-спеціальностями університету, розповіли, про можливості для студентів та випускників, особливості вступної кампанії 2023. А також поговорили про сучасний стан IT-індустрії, використання математичного апарату у складних проєктах, розвиток штучного інтелекту і чому важлива ґрунтовна математична підготовка. Які інформаційні технології використовують в економічній та фінансово-кредитній сферах і чому важлива профільна підготовка фахівців з урахуванням сфери майбутньої діяльності. Які перспективи у поєднанні компетенцій радіофізики та інформаційних технологій та чому проведення саме комп’ютерного моделювання фізичних процесів та експериментів зростає кожного дня.

Каразінський університет наразі має 23 факультети та навчально-наукові інститути, 148 освітніх програм на бакалаврському та магістерських рівнях. Підготовка фахівців здійснюється за 115 спеціальностями та спеціалізаціями, охоплює весь спектр сучасної класичної університетської освіти.

«Для мене Каразінський університет — це насамперед про можливості, адже в нас є багато міжнародних партнерів та угод. Відповідно, в наших студентів є багато можливостей стажування та навчання за кордоном, обміни, академічна мобільність тощо. Також ведеться постійна співпраця з великими ІТ-компаніями та іншими компаніями-роботодавцями. Наші випускники мають чималий попит на ринку праці», — зазначив Борис Самородов, проректор з науково-педагогічної роботи університету.

Детальніше, як пройшла зустріч, дивіться в YouTube 👉
https://youtube.com/live/fX2UZdZ58Rs

Маєш питання по вступній кампанії Каразінського університету підписуйтеся на їх телеграм-канал для абітурієнтів https://t.me/StartKarazinUniver та сайт для абітурієнтів http://start.karazin.ua/

Дякуємо всім хто долучився до заходу! До зустрічі на івентах Харківського ІТ Кластера!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Квоти при вступі до закладу вищої освіти
  2. Харків — місто вищої освіти: чому варто вступати до харківських ЗВО?

Коментарі