Каразінський університет для айтівців.

Каразінський університет для айтівців. Ми дізнались усе, що потрібно для вступу

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

🔥 21 липня о 16:00 Kharkiv IT Cluster разом із Каразінським університетом провів зустріч «Каразінський університет: які переваги для майбутніх айтівців?».

Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна навчає IT-фахівців із залученням експертів із провідних IT-компаній. Університет вдало поєднує класичну освіту із сучасними освітніми трендами та запитами ринку праці. IT-сектор – не виняток.

Візитівка Харкова

Максим Фоломєєв, директор центру зв’язків з громадськістю, розповів про університет, його особливості, розвіяв міфи щодо того, що його повністю зруйновано:

«Каразінський університет – це один із найвідоміших українських університетів та займає найвищу позицію за британським рейтингом. Його не евакуйовано, університет буде залишатися у Харкові. Два основні корпуси працюють і зараз, але навчання буде здійснюватися онлайн задля безпеки студентів». 

Факультет комп’ютерних наук

Ольга Анощенко, заступниця відповідального секретаря приймальної комісії, презентувала факультет комп’ютерних наук та спеціальності. Розказала де у перспективі зможуть працювати випускники та з якими IT-компаніями співпрацюють кафедри, а також про подальші плани розвитку університету:

«Навчальні плани і методики викладання широко оновлюються. Для цього використовуються різні стимули: ми аналізуємо ті побажання, які висловлюють наші IT-партнери, враховуємо думки студентів та викладачів, які є співробітниками IT-компаній».

Щоб дізнатися більше про участь IT-компаній в освітніх процесах, дивись запис зустрічі.

Дивитися запис на YouTube

«Ми маємо постійний зворотній зв’язок від випускників, що працюють за спеціальністю, дослухаємось до їх порад, до змін в індустрії. А слід зазначити, що галузь інформаційних технологій настільки швидко розвивається, що щоб залишатися затребуваним спеціалістом, потрібно завжди навчатися та дізнаватися щось нове», – ділиться Григорій Жолткевич, декан факультету математики і інформатики.

ННІ «Каразінський банківський інститут»

Борис Самородов, директор ННІ «Каразінський банківський інститут», відповів на питання, чому у банківському інституті, крім економічних спеціальностей, є ще й технічні:

«У нас присутні дві спеціальності ІТ напрямку – це 122 «Комп’ютерні науки» і 125 «Кібербезпека». Викликано це тим, що сьогодні дуже активний час з точку зору розвитку і фінансових технологій – намагання інформаційних технологій і намагання економічних сфер нашого життя йти в ногу із цим часом.

Саме тому було вирішено відкрити відповідні освітньо-професійні програми  денної форми навчання і на бакалавріаті, і на магістратурі. Спеціальності у Каразінському банківському інституті вдало поєднують сферу економіки та комп’ютерних наук і кібербезпеки за рахунок викладання спеціальних дисциплін кожного з профілю», – розповідає Борис.

Фізичний факультет

Дмитро Рохмістров, заступник декана фізичного факультету, розповів його історію, а також презентував нову освітню програму «Інформаційні технології в фізиці»:

«На факультеті є програма академічного обміну з можливістю навчання у Німеччині та у Словаччині. Студенти отримують фактично два дипломи – українського та європейського зразку».

Факультет радіофізики

Максим Легенький, заступник декана факультету радіофізики, біомедичної електроніки та комп’ютерних систем, розказав абітурієнтам як розвивався факультет, за якими спеціальностями готує, скільки бюджетних місць кожну з них та умови цьогорічного вступу.

«Ми змінили не тільки назву факультету, а й навчальний план. Праактики для студентів проводяться на найсучаснішому обладнанні. Крім того, студенти можуть обирати предмети для навчання самостійно», – розповів Максим.

Факультет комп’ютерних наук

Євгенія Колованова, заступниця декана факультету комп’ютерних наук, презентувала сайт університету, де абітурієнти можуть ознайомитися з умовами вступу та з актуальними датами вступної кампанії.

«Цього року на місця державного замовлення можна подавати не більше п’яти заяв, у кожної з якої є своя пріоритетність. Одиниця – це ознака найвищого пріоритету та саме в такій послідовності заяви будуть розглянуті під час широкого конкурсу. На місця за платну підготовку можна подати не більше 20 заяв», – зазначає Євгенія.

Слухачі мали змогу ставити свої питання спікерам та викладачі охоче на них відповіли. Переходь за посиланням та дізнавайся ще більше про вступ по Каразінського університету у 2022 році.

Дивитися запис на YouTube

Kharkiv IT Cluster бажає абітурієнтам вступити до омріяного вищого навчального закладу та отримати впевнене ІТ-майбутнє!

👉 Більше про навчання в Каразінському університеті та вступ на його ІТ-спеціальності дивись на Порталі Абітурієнта.

Портал абітурієнта

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2022

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Вступ 2022. Тижневий дайджест абітурієнта 04.07 – 08.07
  2. Вступ 2022. Тижневий дайджест абітурієнта 11.07 – 15.07 🤩
  3. Тижневий дайджест абітурієнта 18.07-22.07

Коментарі