Вступ, Каразіна, ХНУ, Харків, классика

Каразінський університет: класика та експертність в ІТ.

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна навчає IT-фахівців із залученням експертів із провідних IT-компаній. Університет вдало поєднує класичну освіту із сучасними освітніми трендами та запитами ринку праці. IT-сектор – не виняток.

Переваги вступу до університету ім. В. Н. Каразіна

Перейти на сайт університету

Змістовний і сучасний навчальний процес гарантовано:

  • залучення провідних IT-спеціалістів, проведення лекцій з топовими фахівцями;
  • стратегічне партнерство з провідними IT-компаніями та залучення їхніх експертів до навчального процесу;
  • співпраця з IT-компанією GlobalLogic, спрямована на посилення підготовки молодих інженерів, створення спільних навчальних програм і курсів;
  • партнерська угода з IT-компанією NIX з метою залучення фахівців-практиків до освітнього процесу та підвищення рівня підготовки IT-фахівців. Бонус – додаткова можливість студентам проходити стажування.

Після завершення навчання студент отримує фундамент для становлення висококваліфікованого спеціаліста, практичні навички, отримані під час стажування у провідних IT- та бізнес-компаніях і, головне, затребуваність на ринку праці.

🏆14 факультетів Каразінського університету увійшли до сотні найкращих факультетів України відповідно до рейтингу «Forbes Україна»

Освітні програми з підготовки IT-спеціалістів мають 2 факультети та навчально-науковий інститут Каразінського університету:

  • факультет математики та інформатики: «Теоретична і прикладна інформатика»;
  • факультет комп’ютерних наук: «Комп’ютерні науки», «Комп’ютерна інженерія», «Кібербезпека»;
  • ННІ «Каразінський банківський інститут»: «Кібербезпека у фінансових технологіях», «Компʼютерні науки та інформаційні технології в бізнесі».

Пріоритет Каразінського університету – надати студентам впевненість у їхньому працевлаштуванні. Постійне вдосконалення програм, навичок, – як студентів, так і викладачів, – робить університет неабияк привабливим для того, щоб розпочати кар’єрний шлях саме тут.

Рекомендовані матеріали

Коментарі