Провідна IT-компанія NIX та ХНУ імені В. Н. Каразіна підписали угоду про співпрацю

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

19 жовтня між Харківським національним університетом імені В. Н. Каразіна та одним із лідерів IT-бізнесу було підписано угоду про партнерську співпрацю. Експерти компанії допоможуть поліпшити освітні програми за спеціальністю «Комп’ютерні науки». Головною метою взаємодії є більш якісна підготовка студентів, завдяки якій вони краще підготуються до реальних проеєтів і зможуть швидше знаходити роботу в IT.

2021-10-20-13.16.19 Провідна IT-компанія NIX та ХНУ імені В. Н. Каразіна підписали угоду про співпрацю


Президент NIX Ігор Брагінський на підписанні угоди висловив думку, що система освіти повинна змінюватися у відповідь на стрімкий розвиток технологій. І чим швидшою буде реакція вишів і представників бізнесу, тим якіснішою виявиться підготовка молодих фахівців. Тому компанія вже давно допомагає освітянам прискорювати модернізацію навчальних програм.

Ігор Брагінський, президент NIX:

«Ми працюємо з університетами в Харкові багато років. Однак до сих пір спостерігаємо, як після закінчення навчання до нас приходять випускники, яких необхідно ґрунтовно донавчати. Але ж основне завдання нашої індустрії — розробляти IT-продукти та заробляти гроші. Коли ж ми відволікаємося на неспецифічні для нас завдання, це позначається на продуктивності наших фахівців.

Ми пропонуємо взаємовигідне рішення: компанія надає університету унікальну експертизу в IT, при цьому — найголовніше — ці знання актуальні для ринку. Вважайте це своєрідним “тюнінгом” навчальних програм. Наші експерти допоможуть викладачам доопрацювати учбові матеріали згідно з потребами сучасного бізнесу. Як результат: студенти отримають знання, які дозволять їм стати затребуваними в IT, а ми як бізнес — більш підготовлених спеціалістів».

2021-10-20-13.19.57-scaled Провідна IT-компанія NIX та ХНУ імені В. Н. Каразіна підписали угоду про співпрацю


За планом, експерти NIX дослідять навчальні програми та підберуть варіанти їх коригування з акцентом на сучасні технології та практичність застосування знань.

Тетяна Кагановська, ректор Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна:

«В основі будь-якого навчання повинні бути актуальні знання. Отримані навички мають приносити користь студентам, щоб вони одразу застосовували їх на практиці. Одна справа — освоїти теорію і зовсім інша — опанувати навички, які будуть затребувані тут і зараз. Цінність експертних знань багато в чому вища. Щоб робити університетські програми більш актуальними, нам необхідна тісна співпраця з практиками IT-сфери. В експертів NIX є багаторічний досвід у сучасних технологіях. У наших викладачів — розуміння того, яким чином їх напрацювання можна якнайкраще трансформувати в академічні програми і в доступній формі передати студентам. Кожен зі свого боку зробить те, що вміє краще за все. Завдяки цій синергії ми сподіваємося вдосконалити якість IT-навчання та підготовки студентів нашого вузу.

Каразінський університет залишається прикладом класичної освіти для всієї України. Але ми розуміємо: в сучасному виші поруч із традиціями повинні бути й інновації. За подібною співпрацею велике майбутнє — для нашого вузу, для IT-фахівців і в цілому для України».

2021-10-20-13.21.04-scaled Провідна IT-компанія NIX та ХНУ імені В. Н. Каразіна підписали угоду про співпрацю


Команда NIX та керівництво університету сходяться на думці, що український бізнес повинен активніше співпрацювати з вузами, ділитися досвідом і допомагати вищій школі створювати сучасні навчальні програми. Тільки так викладачі зможуть давати студентам дійсно корисні для їх подальшої кар’єри знання.

Коментарі