WiserBrand — мембер Kharkiv IT Cluster

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Знайомтеся з мембером Kharkiv IT Cluster — компанією WiserBrand! Компанія вже багато років працює в області eCommerce, і їй безумовно є, що про себе розповісти!

Коли було створено компанію WiserBrand

Історія WiserBrand в Україні почалася з материнського проєкту OpinionCorp. Проєкту вже більше 13 років. Це був власний продукт компанії — платформа у сфері Consumer Advocacy, одна з провідних у США. За першим продуктом компанія стала випускати й наступні.

unnamed-1 WiserBrand — мембер Kharkiv IT Cluster

І вже наприкінці 2017 року невелика команда ентузіастів із цифрового маркетингу відокремилася від OpinionCorp і дала початок WiserBrand — третьому проєкту й першій аутсорс/аутстаф-компанії, відкритій в Україні.

— WiserBrand було створено згідно запитів наших клієнтів, які не з чуток знали про наш попередній ефективний бізнес. Деякі з наших основних клієнтів підтримали нас ще під час запуску і довірили WiserBrand розвиток свого бізнесу, — розповів Михайло Подольський, СЕО WiserBrand.

Михайло Подольський — підприємець, CEO і co-founder чотирьох компаній. За останні 15 років Михайло реалізував кілька прибуткових ідей, а також допоміг заснувати три автономні компанії в різних галузях від створення онлайн-платформи для захисту прав споживачів до аутсорсингової розробки програмного забезпечення.

Офіси компанії WiserBrand

Центральний офіс WiserBrand розташований у Нью-Йорку, а центр розробки знаходиться в Харкові.

— Наші фахівці працюють не тільки з Харкова, але і з багатьох міст України: Київ, Чернівці, Львів, Черкаси, Дніпро, Запоріжжя. Географія присутності постійно розширюється, — розказує Олена Лелюк, HR-директор WiserBrand.

Олена Лелюк — HR-директорка, менторка, коуч, рекрутерка із загальним досвідом роботи понад 15 років. В IT-галузі з 2016 року.

Я фанат і адвокат людей, які працюють у наших компаніях. Або тільки збираються працювати. Кожен із цих людей унікальний і талановитий по-своєму, і ми у WiserBrand створюємо таку культуру, яка дозволить кожному максимально реалізувати свій потенціал, — додає Олена.

Напрямки роботи WiserBrand як перевага для клієнтів

Компанія фокусується на сфері eCommerce як доменній галузі, і в цьому напрямку надає ряд сервісів:

 • digital marketing,
 • development,
 • customer care.

Усе, що потрібно eCommerce-бізнесу для залучення і якісного обслуговування клієнтів у онлайн-режимі.

Це багато в чому і є нашою перевагою, оскільки власникам і топ-менеджерам простіше працювати з одним підрядником, а не оркеструвати й налагоджувати роботу декількох агентств, які відповідають за одну з функцій, — поділилася Олена.

Власне, наша сервісна пропозиція так і розширювалась: у наших клієнтів з’являлась потреба в тій чи іншій послузі, а ми були гнучкими й готовими до нових можливостей. Агентство було створено з фокусом на цифровий маркетинг, десь через рік додалася розробка, а ще через рік — customer care.

Компанія активно зростає, з’являються нові клієнти й напрями. Компанія WiserBrand відкрита до потреб клієнтів і розробляє нові ціннісні пропозиції та сервіси.

Турбота WiserBrand про фахівців

У компанії ми цінуємо команду й фокусуємося на Well-Being, можливостях зростання і командній атмосфері, — розповідає Олена.

2-1067x800 WiserBrand — мембер Kharkiv IT Cluster

Аби надати людям максимальні можливості для зростання, компанія розробила програму бенефітів WiserBrand, у яку входять на вибір:

 • компенсація занять спортом;
 • курси англійської мови;
 • розширене медичне страхування;
 • професійна освіта й сертифікація.

Компанія регулярно проводить офлайн-тімбілдінги: картинги, байдарки, участь у харківському марафоні, катання на яхтах. І, звичайно ж, яскраві корпоративи з нагоди дня народження компанії — влітку і взимку.

unnamed WiserBrand — мембер Kharkiv IT Cluster

Ми намагаємося влаштовувати спільні активності так часто, наскільки дозволяє погода й карантинна обстановка. Якщо зустрітися можливості немає, ми проводимо онлайн-квести або lazy evening, — ділиться Олена.

Підтримка проєктів корпоративної соціальної відповідальності WiserBrand

WiserBrand бере активну участь у проєктах соціальної відповідальності — компанія підтримує дитячі будинки, бере участь у програмах здоров’я, програмах стажувань для студентів університетів Харкова, а також допомагає переїздити громадянам Білорусі.

1-1100x756 WiserBrand — мембер Kharkiv IT Cluster

У нашій компанії толерантна корпоративна культура. Завдяки їй ми увійшли до ТОП-5 компаній України в рейтингу Corporate Equality Index, — говорить Олена.

Освітні проєкти компанії WiserBrand

WiserBrand регулярно проводить освітні заходи як для внутрішніх слухачів, так і для зовнішніх, на яких фахівці обговорюють найактуальніші теми. Наприклад, підходи в менеджменті, найбільш поширені технічні питання і способи їх вирішення.

До того ж у компанії є оплачувані стажування з працевлаштуванням для студентів останніх курсів університетів із гарним рівнем володіння англійською мовою.

Багато хто зі студентів, які пройшли курс, досі працюють у компанії і показали відмінний професійний ріст за час роботи, — розповідає Олена.

Чому компанія WiserBrand вирішила приєднатися до Kharkiv IT Cluster

Ми дуже цінуємо соціальний аспект бізнесу. Ми віримо, що якщо малий і середній бізнес об’єднаються, вони досягнуть більшого впливу в суспільстві. Тому ми дякуємо Kharkiv IT Cluster за роботу з освітніми та державними організаціями в Україні, — поділився Михайло Подольський.

Михайло також розповів, що Kharkiv IT Cluster дає саме їхній компанії:

 • можливість поліпшити бренд України як роботодавця;
 • юридична та операційна підтримка;
 • спільна робота й хороші взаємини в ІТ-галузі;
 • можливість бути в курсі останніх подій у житті IT-Харкова;
 • програма лояльності для фахівців компанії;
 • участь і вплив на події, які відбуваються в українському ІТ;
 • розвиток впізнаваності бренду роботодавця.

Харківський ІТ Кластер — це велика сім’я провідних компаній України, які активно розвиваються і за її межами. І ми раді розповідати про їхню роботу більш детально!

Слідкуйте за нашими новинами — попереду багато спільних новин і івентів з компанією WiserBrand!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

Коментарі