WiserBrand у ТОП-5 ІТ-компаній в Індексі корпоративної рівності

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Мембер Харківського ІТ Кластера — компанія WiserBrand — потрапила до п’ятірки кращих ІТ-роботодавців України в національному досліджені «Індекс корпоративної рівності»!

conversation-480x480 WiserBrand у ТОП-5 ІТ-компаній в Індексі корпоративної рівності

Індекс корпоративної рівності — це національне дослідження корпоративних політик, правил і практик приватних і державних компаній щодо підтримки рівності та різноманіття, а також заборони дискримінації на робочому місці.

chat-480x480 WiserBrand у ТОП-5 ІТ-компаній в Індексі корпоративної рівності

Дослідження організовують громадські організації Харківський ІТ Кластер, «Точка опори ЮА», «Сучасна жінка», Центр «Соціальна дія» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

«Ми раді, що ІТ компанії беруть участь у рейтингу, підвищують соціальну відповідальність і демонструють найкращі практики ведення бізнесу», — поділилась думкою Дар’я Нагаївська, координаторка проєктів у ГО «Сучасна жінка».

У межах дослідження компанія WiserBrand довела, що активно відстоює цінність рівних прав для всіх громадян України. Керівництво компанії аналізує умови договорів та інші умови співпраці, збирає статистику та постійно підвищує обізнаність своїх фахівців. Усе, аби уникнути можливих ризиків дискримінації.

«Найбільша цінність і гордість для нас — це наша команда й атмосфера прийняття і доброзичливості, яка склалась у колективі. Ми робимо все для того, аби люди з будь-якими потребами й особливостями знайшли своє місце в нашому колективі, отримали підтримку, допомогу й можливість втілити свої таланти та прагнення у WiserBrand», — розповіла Олена Лелюк, HR Директор WiserBrand.

conversation-480x480 WiserBrand у ТОП-5 ІТ-компаній в Індексі корпоративної рівності

Харківський ІТ Кластер пишається WiserBrand і радіє, що наші компанії посідають такі високі місця в соціально важливих дослідженнях. Це надихне інші компанії впроваджувати подібні ініціативи!

Коментарі