UKAD: Війна — не привід зупинятися

Війна — не привід зупинятися: про досягнення UKAD за 2022 рік

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Компанія UKAD почала свою історію ще у 2005 році, коли ІТ-галузь була на старті розвитку. Тоді засновники вирішили створити комфортне та приємне місце для роботи, поставити потужні цілі та боротися з будь-якими викликами. Однак найнеочікуванішим та найбільш руйнівним з них стала війна.

У часи, коли непевність паралізує не лише компанії, а й людський дух, команда UKAD вирішила не поступатися собі в минулому довоєнному житті, йти вперед, розвиваючись та збираючи із власних перемог одну єдину — українську.

Досягнення компанії UKAD, які ми опишемо в цьому матеріалі, вражають і без контексту війни. Тож пориньмо в складний, однак продуктивний рік однієї харківської компанії!

Що ми знаємо про UKAD?

UKAD — це агентство повного циклу, що пропонує розробку продуктів за допомогою технологій .NET, Azure, Umbraco, Optimizely для напрямків eCommerce, eLearning, Fintech, Healthcare і Clinic Management.

У 2021 році компанія приєдналась до спільноти Kharkiv IT Cluster. На той момент основний R&D-центр UKAD знаходився в Харкові. На сьогоднішній день у UKAD головний офіс в США, що раніше знаходився в Англії, а також є представництва у Кракові та Швеції.

Про філософію команди, внутрішній устрій та можливості стажування в компанії UKAD ми вже розповідали, тож рекомендуємо почитати наш минулий матеріал.

vijna-ne-privid-zupinyatisya-pro-dosyagnennya-ukad-za-2022-rik-1-1-414x233 Війна — не привід зупинятися: про досягнення UKAD за 2022 рік

Сила в дії — початок воєнної історії компанії

На початку повномасштабного вторгнення компанія вклала сили в суцільну евакуацію. Головна цінність UKAD — це люди та умови, в яких вони живуть і працюють. Завдяки оперативному прийняттю рішень, в такий непростий час вдалося блискуче провести евакуацію в більш безпечне місце як співробітників, так і техніки. І робота закипіла…

Уже за місяць після повномасштабного вторгнення, 28 березня, компанія підтвердила статус Optimizely Bronze Solution Partner. Optimizely Digital Experience Cloud забезпечує безперебійну роботу з цифровим контентом, комерцією та багатоканальним маркетингом, а також із персоналізацією в режимі реального часу. У синергії машинного навчання, штучного інтелекту та статистичного аналізу кожен бізнес-користувач — від маркетологів до мерчендайзерів — може без особливих зусиль надавати користувачам контекстно-релевантний досвід на основі їхньої історії та намірів.

«Ми пройшли ретельний процес сертифікації, щоб отримати статус Bronze Solution Partner у програмі партнерського успіху Optimizely і стати кваліфікованим продавцем платформи Optimizely Digital Experience Cloud», — ділиться команда UKAD у власному блозі.

Сила в об’єднанні — досягнення компанії у сфері партнерства

Війна як ніщо показала нам, що партнерство та спільні ініціативи значно більш результативні та перспективніші за поодиноке ведення бізнесу. UKAD повністю підтримує цю тезу і згоду виражає дією — низкою партнерств в умовах війни, які допомогли компанії не лише встояти, а й ефективніше допомагати тим, хто цього потребує.

Так, UKAD стали партнерами eCommerce-платформи Vendr, яку активно використовували для реалізації власних проектів. До речі, один з кейсів UKAD — комерційну платформу для шведського виробника вантажівок — потрапив до Vendr Case Studies.

Наразі UKAD працюють над ще однією партнерською програмою. На цей раз з наймасштабнішою у світі хмарною платформою Amazon Web Services (AWS), яка містить понад 200 хмарних сервісів.

Загалом, UKAD розуміє, що без підтримки знань співробітників розвиток компанії неможливий, тому заохочує розробників компанії активно проходити сертифікації, дотичні до Microsoft Azure і AWS.

Партнерство заради Перемоги — так можна назвати співпрацю UKAD з гуманітарним волонтерським проектом DOBROVOZ. Результат спільних дій: захисники Харківщини отримали автівки «From UKAD with LOVE», а з ними — потужну мотивацію боротися за нашу свободу!

vijna-ne-privid-zupinyatisya-pro-dosyagnennya-ukad-za-2022-rik-2-1-414x233 Війна — не привід зупинятися: про досягнення UKAD за 2022 рік

Сила в допомозі — благодійність від UKAD

Техніка та транспорт на фронті — це те, що потрібно завжди. Тому UKAD привезли щонайменше два десятки автівок та евакуаційних бусів для військових та волонтерів — кількісна оцінка на даний момент може бути іншою, бо допомога надається регулярно.

До речі, один з таких пікапів для військових від UKAD допоміг й інформаційному фронту:

«Влітку на пікапі, який ми подарували військовим, команда журналістів «The Sun» знімала репортаж у звільненій Руській Лозовій», — ділиться команда.

Репортаж можна подивитися тут.

vijna-ne-privid-zupinyatisya-pro-dosyagnennya-ukad-za-2022-rik-3-1-414x233 Війна — не привід зупинятися: про досягнення UKAD за 2022 рік

Автівки — не єдиний вектор допомоги від UKAD. Команда надсилала нашим захисникам інші не менш важливі речі: форму та генератори, «коли це ще не було мейнстрімом» 🙂. Окрім того, компанія проводила безліч зборів у середині команди.

За внески в посилення наших військ та в Перемогу, UKAD отримали офіційні подяки від підрозділів 92 і 127 бригад, а також Добровольчого формування «Варта». Та головне — осягнули те, що донати кожного члена компанії врятували чиєсь життя та наблизили нас до миру!

vijna-ne-privid-zupinyatisya-pro-dosyagnennya-ukad-za-2022-rik-4-1-414x233 Війна — не привід зупинятися: про досягнення UKAD за 2022 рік

Сила в гнучкості — як компанія живе зараз?

Як то кажуть, сучасні умови вимагають сучасних рішень, тому компанія UKAD стала підкорювати американський ринок, а штаб-квартиру релокувала в Сієтл. Це сміливе рішення обумовлене прагненням розширитися, охопити нові можливості, стати сильнішими та гучнішими.

Однак з іншого боку, велика кількість співробітників UKAD перебувають в Україні й знаходяться в нестабільній енергетичній ситуації. Та ми вже знаємо, що UKAD — це про турботу, піклування та повагу до співробітників, тому компанія забезпечила зарядними станціями всіх, кому вони були потрібні, а також підготувала міні-офіси з необхідними для праці умовами в Полтаві, Києві та інших містах. Там тепло та затишно, а головне, є можливість поринути в моменти спокійного харківського життя, коли до колеги можна було дотягнутися рукою і покликати на каву. І ця атмосфера не про ностальгію, а про те, що команда UKAD ще обов’язково зустрінеться в рідному офісі. У рідному Харкові.

Для Kharkiv IT Cluster історії мемберів є доказом того, що нашу спільноту складають потужні воїни ІТ-фронту, які попри надскладні умови готові працювати для відновлення, розвитку та Перемоги!

Ставайте рушіями змін національного масштабу разом з Kharkiv IT Cluster!

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2022

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

 

Рекомендовані матеріали

  1. AltexSoft
  2. UKAD
  3. Productech: уміємо й робимо

Коментарі