Productech: уміємо й робимо

Уміємо й робимо: як війна загартовує компанію Productech

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Productech — новий мембер Kharkiv IT Cluster. Це американська компанія, що виробляє та продає електронну техніку під своїми брендами на власних сайтах і на 19 найкращих майданчиках США, у тому числі Amazon та Shopify. Команда успішно працює з 2015 року, має 4 власні бренди, які регулярно входять у ТОП-100 та часто потрапляють на сторінки відомих американських медіа: Forbes, BBC, CNN, CNet, Mashable.

За 2021 рік компанія збільшила об’єми продажу вдвічі й планує вирости ще в 5 разів до 2025 року. І це все попри війну. Як у Productech зустріли війну та як адаптувалися до нової реальності – розкаже Kharkiv IT Cluster.

Безпека для своїх

До останнього в Productech сподівалися, що все обійдеться. Команда здагує, що не хотіла покидати рідний офіс та улюблений Харків, тому працювали у звичному режимі та сподівалися на краще:

«Тільки прокинувшись від вибухів 24-го лютого, ми зрозуміли, що помилилися. Тоді ми призупинили робочий процес, аби кожен член команди зміг забезпечити себе всім необхідним та переміститися в безпечне місце. Ми постійно були на звʼязку одне з одним у разі, якщо знадобиться якась допомога».

На перших етапах керівництво Productech пропонувало команді допомогу з релокацією з Харкова у більш безпечні регіони, а також забезпечувало всім необхідним тих, хто вирішив не покидати рідне місто.

Зараз команда допомагає співробітникам з організацією робочого місця: орендою коворкінгу чи забезпеченням офісною технікою, меблями тощо.

Для Productech важлива внутрішня комунікація між співробітниками, тому навіть в умовах віддаленої роботи та нестачі живого спілкування команда щомісячно організовує спільні мітинги, аби ділитися новинами стосовно робочих процесів та змінами кожного та кожної за прийдешній місяць.

Бізнес має допомагати

В умовах повної зайнятості спiвробiтники компанії Productech здебільшого допомагають матеріально. Найчастiше члени команди донатять у перевiренi фонди, такi як «Повернись живим», «United24», Фонд Сергія Притули, «UAnimals», «Rescue NOW».

Звичайно, дехто за можливістю допомагає фізично: деякі беруть участь у програмі «Пакунок допомоги», де збирають та фасують пакунки з продуктами та засобами гігієни, хтось займається волонтерською роботою у хабах міста, організовує збори коштів для конкретних потреб знайомих волонтерів та захисників Харкова та області.

Сила спільних дій

ІТ-сфера у нашій країні зараз активно розвивається. У Productech вважають, що, за умови, якщо усі наші компанії обʼєднаються та будуть завжди на звʼязку, спільними зусиллями ми зможемо побудувати щось дійсно круте та корисне для Харкова й усього українського суспільства.

Саме так з’явилася ідея доєднатися до Харківського ІТ Кластера:

«Завдяки Кластеру ми отримали можливість доєднатися до спільної справи заради відбудови Харкова. Наразі ми маємо постійний звʼязок із колегами та інформування про всі відновлення у сфері ІТ, допомогу з організацією робочого процесу в умовах війни (допомога з релокацією та доступом до мережі інтернет), організація бронювання ключових співробітників від мобілізації, а також різноманітні корисні інфо-заходи та конференції».

Kharkiv IT Cluster поділяє цінності та прагнення Productech. Адже тільки разом ми — потужна сила для відновлення, збереження й розвитку не лише Харківщини, а й усієї України!

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. ErgoServ_Kharkiv IT Cluster
  2. Новий мембер Харківського ІТ Кластера

Коментарі