UKAD

UKAD — мембер Kharkiv IT Cluster

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Нещодавно Kharkiv IT Cluster прийняв у свою сім’ю компанію UKAD!

Ми розповімо, що робить компанію особливою і привабливою для клієнтів і фахівців.

Коли було створено компанію UKAD

UKAD починає свою історію у 2005 році. У той час ІТ-галузь тільки починала розвиватися, і засновники вирішили створити комфортне й приємне місце для роботи.

«Ми хотіли перейняти й адаптувати кращі практики наших європейських, особливо скандинавських, партнерів з огляду на корпоративну культуру, організацію менеджменту тощо. Нас приваблювало те, що вони орієнтувалися на комфорт для обох сторін: замовника і розробників», — розповів Денис Максименко, CEO компанії.

Компанія дотримується такого підходу і до цього дня, що допомагає їй втілювати кредо Not a vendor but a technical partner, а не просто бути черговим підрядником для замовників, і залишатися надійним партнером для розробників.

Офіси компанії UKAD

Основний R&D-центр UKAD знаходиться в Харкові. У компанії є невеликий офіс у Кракові, головний офіс в Англії та представництва у Швеції і Франції.

Напрямки роботи UKAD

UKAD — це агентство повного циклу, що пропонує розробку продуктів з нуля. Компанія має у своєму розпорядженні експертів у галузі бізнес-аналітики, UI/UX-дизайну, архітектури програмних рішень, що дозволяє реалізувати всі етапи розробки: від оформлення ідеї до підтримки готового продукту. Крім того, UKAD надає послуги staff augmentation.

Основний стек розробників у UKAD — це технології Microsoft: .NET, Azure. Вони застосовуються для продуктів у таких напрямках:

  • eCommerce;
  • eLearning;
  • Fintech;
  • Healthcare і Clinic Management.

UKAD також розробляють ентерпрайз-рішення з використанням Episerver і є одними з їхніх нечисленних партнерів в Україні.

Експертиза компанії цими технологіями не обмежується і охоплює також популярні JavaScript-фреймворки, Node.js, React Native та інші технології, що дозволяють покрити практично всі потреби клієнтів від мобільної розробки до нейромереж і машинного навчання.

Чому клієнти обирають UKAD

Ключова характеристика UKAD — це надійність. Середній термін співпраці з розробниками становить близько п’яти років, і менеджмент постійно працює над його збільшенням. Тому клієнти можуть розраховувати на довгострокове стабільне співробітництво з UKAD і максимальне залучення команди в проєкт.

«Ми завжди виконуємо наші зобов’язання, серйозно підходимо до найму й намагаємося пропонувати більш вигідні та ефективні технічні рішення. Ми просто робимо все, що від нас залежить, якнайкраще. Тому наші клієнти із задоволенням рекомендують нас, а деякі проєкти скоро відзначать десятирічний ювілей», — ділиться Олександр Развалінов, CTO.

Здоровий робочий простір

UKAD приділяє багато уваги мотивації і комфорту своїх команд, щоб досягати поставлених результатів і створювати оптимальну атмосферу для роботи.

«У першу чергу ми створюємо максимально здоровий робочий простір, тому в нашому офісі є ортопедичні крісла, столи з регулюванням висоти, трохи спортивного інвентарю, а також акваріумні рибки — для внутрішньої гармонії. З початком пандемії ми забезпечили офіс санітайзерами і ввели «вільне відвідування», щоб скоротити ризик інфекції, — розповідає Катерина Алексєєва, рекрутер. — А у 2021 році запустили програму медичного страхування і встановили системи для дезінфекції повітря в приміщеннях».

Ще одна важлива складова атмосфери UKAD — це розваги. В офісі є ігрова консоль, дартс, тенісний стіл і наш улюблений настільний футбол. Крім щоденних баталій, компанія влаштовує турніри серед розробників із призами і прямими трансляціями, які збирають десятки глядачів.

«Ми відзначаємо свята тематичними частуваннями, а в доковідні часи регулярно проводили Friday beer, щоб дати можливість ближче познайомитися і поспілкуватися з колегами. Зараз ми трохи зменшили оберти з офісними тусовками, щоб не наражати розробників на ризик через пандемію, але плануємо вийти «на старий рівень», тільки-но це стане можливим».

Особливе місце в календарі подій UKAD займають зимовий і літній корпоративи. Перший припадає на новорічні свята, а другий намагаємося проводити просто неба, ближче до природи. Так, минулого року це був похід на байдарках по мальовничих місцях Харківської області.

«UKAD — сімейна компанія, тому ми завжди раді дітям наших фахівців у офісі. Для маленьких гостей завжди знайдуться частування і розваги, а якщо потрібно — і вільний мітинг-рум для виконання домашнього завдання. Крім того, ми щороку даруємо дітям фахівців подарунки на Новий рік, спеціальний набір отримують також молоді батьки», — розповіла Катерина.

Кар’єра в UKAD

У UKAD підтримують навчання фахівців, оскільки вважають, що від рівня розробників прямо залежить успіх на ринку. Тому компанія заохочує фахівців, що проходять сертифікацію, і допомагає їм у цьому.

«Наші розробники — це головний актив UKAD, і ми прагнемо, аби вони мали можливість для кар’єрного зростання в межах компанії. Ми створюємо необхідні умови для розвитку, підтримуємо відповідну атмосферу та інвестуємо в навчання».

На сьогодні у бібліотеці UKAD понад 400 курсів Udemy і Pluralsight, до яких постійно додаються нові, а також існує програма менторства. Це потрібно, щоб допомогти розробникам у проходженні різних іспитів і в цілому стимулювати професійне зростання. Охочі пройти сертифікацію також можуть отримати виділений час для навчання і проходження іспиту.

Варто зазначити, що в UKAD є внутрішній освітній проєкт: обмін досвідом за допомогою мітапів, які надалі відкриються і для розробників з інших компаній.

У UKAD підтримують не тільки професійний розвиток. Компанія компенсує заняття спортом і уроки англійської, а також прагне підвищувати soft skills фахівців, запрошуючи професійних психологів для проведення тренінгів.

Інтернатура в UKAD

UKAD активно інвестує в розвиток української IT-галузі та бере участь у підготовці молодих розробників за допомогою стажувань у компанії. Уже зараз молоді програмісти можуть приєднатися до програми .net trainee і почати навчання під чуйним менторством кращих фахівців UKAD. У компанії розробили особливий підхід до стажування, що дозволяє швидко вливатися в командну роботу над реальними проєктами і отримувати максимально релевантний прикладний досвід.
Необхідні навички:

  • базові знання C #;
  • базові знання ASP.NET;
  • базові знання SQL.

Крім того, претендентам доведеться виконати тестове завдання, оскільки програма навчання передбачає порівняно високий вхідний поріг, який повністю компенсується можливостями для професійного росту.

Тому якщо ви хочете розвиватися у сфері, яка входить у спеціалізацію UKAD, і у вас є необхідні навички — подавайте заяву на стажування!

Чому UKAD приєднався до Kharkiv IT Cluster

«Ми вирішили стати частиною Кластера в першу чергу для того, щоб отримувати якісну правову підтримку. Тепер ми розуміємо, що це членство надає набагато більше можливостей», — розповідає Денис.

Kharkiv IT Cluster вітає компанію у своїх рядах і пишається тим, що ми створюємо навколо себе круте ком’юніті, відкрите до спільного розвитку.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

Коментарі