Уперше підписано меморандум про партнерство та співпрацю між Kharkiv IT Cluster та загальноосвітньою школою! ✨

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

14 грудня Kharkiv IT Cluster вирушив до чудового проактивного освітнього закладу— Харківської санаторної школи №13.

Ця школа — учасник багатьох локальних та міжнародних проєктів. Зустріла нас директорка закладу Галина Володимирівна Михайленко. Мета зустрічі — підписання меморандуму про партнерство та співробітництво.

❓ Для чого школам потрібен меморандум з Kharkiv IT Cluster? Освітні проєкти від Kharkiv IT Cluster — це комплексна система роботи з учнями, вчителями, батьками. Участь в освітніх проєктах Kharkiv IT Cluster покриває потреби навчального закладу у збільшенні рівня обізнаності школярів у сфері ІТ, допомагає створенню найбільш сприятливих умов для впровадження новітніх інформаційних технологій, навчання та підвищення кваліфікації вчителів у напрямку застосування інформаційних технологій з метою підвищення рівня обізнаності в сучасних інформаційних технологіях. 

🥇 Харківська санаторна школа №13 — це прогресивний заклад. У школі діє багато локальних та міжнародних проєктів. Спільно з Kharkiv IT Cluster у школі регулярно проводяться ігри Kids2IT. Діти активно беруть участь у розробці інноваційних проектів під час ігор та генерують свої ідеї. Серед запропонованих учнівських ідей: самоочисні шкарпетки, ніж-тостер, браслет, що трансформується у костюм супергероя, а ще шолом для сну. У рамках проєкту Kids2IT учні також були на екскурсії в офіс Intellias з нагоди щорічної ініціативи «Година коду». Активності тривають: уже заплановано дати нових ігор та екскурсій.

Kharkiv IT Cluster має на меті популяризувати серед молоді IТ-сферу. Всі учасники проєкту мають можливість спільно з Kharkiv IT Cluster:

  • організувати в своїй школі профорієнтаційну гру Kids2IT
  • відвідати провідні IT-компанії міста Харкова з екскурсією
  • підвищувати кваліфікацію вчителів під час проєкту Teachers2IT
  • підвищувати рівень обізнаності батьків під час проєкту Parents2IT

Kharkiv IT Cluster радий співпраці з Харківською санаторною школою №13 і запрошує до співпраці всі школи міста Харкова для всебічного розвитку ваших учнів та ефективної профорієнтації! 💫

Рекомендовані матеріали

Коментарі