Kids2IT: «Година коду» в компанії Intellias для учнів Харківської санаторної школи №13 💻

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

🖨6 грудня компанія Intellias у своєму харківському офісі гостинно зустріла учнів 11 класу Харківської санаторної школи №13. Стильний офіс та харизматичні ведучі заходу швидко заволодіти увагою дітей. 

😎 Провів екскурсію Владлен Василенко, Location administrative Manager компанії

«Зараз в компанії Intellias працює понад 2200 працівників, з них 200 — у Харкові. Компанія займається розробкою програмного забезпечення. Написання коду є невід’ємною частиною роботи та успішності компанії Intellias».

🙋🙋‍♂️ Під час екскурсії в учнів виникло багато питань про систему захисту даних в офісі, про зону відпочинку та її наповнення. Умови, в яких працюють ІТ-фахівці в Intellias, дуже сподобались учням: м’які крісла, спортивний куточок, PlayStation, настільні ігри та гітара. Особливо дітей захопив Phone box для індивідуальних розмов: кабінка зі звуковою ізоляцією, витяжкою, розеткою та обладнанням для ноутбука. Атмосфера офісу надихнула учнів на інновації! Відвідувачі зі школи багато питали про роботу в ІТ. 

🚗 Діти дізналися, що компанія працює в різних сферах: автомобільна, фінансова, телекомунікаційна, агропромислова, торгова, енергетична та медична. Таке різноманіття не дасть занудьгувати!

Своїми враженням про екскурсію ділиться Анастасія Василенко, вчителька фізики Харківської санаторної школи №13:

«Передача інформації та досвіду з перших вуст ефективно впливає на дітей. Коли вони спілкуються з представниками різних професій, то ставлять питання і отримують достовірні відповіді. Це впливає на обізнаність дітей та формує чітке уявлення про майбутню професію. Дуже вдячна за таку чудову можливість для наших учнів!».

💻 «Година коду» —  це міжнародна ініціатива з популяризації програмування серед школярів з усього світу. Мета заходу —  показати учням, що інформатика може бути веселою та цікавою. 

Дякуємо команді Intellias за організацію заходу. Чекаємо на нові зустрічі!

Коментарі