Kharkiv IT Cluster підписав меморандум про співпрацю з ХНПУ імені Г.С. Сковороди!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

2 лютого відбулося урочисте підписання меморандуму про співпрацю між Kharkiv IT Cluster та Харківським національним педагогічним університетом імені Г.С. Сковороди.

Окрему увагу під час підписання меморандуму приділили практичним напрямам співпраці Kharkiv IT Cluster з фізико-математичним факультетом ХНПУ імені Г.С.Сковороди.

Kharkiv IT Cluster розвиває IТ-сферу за допомогою високого кваліфікаційного рівня фахівців. Співпраця з ХНПУ імені Г.С.Сковороди націлена на:

  • підвищення рівня обізнаності молодих педагогів у сучасних інформаційних технологіях та у структурі ІТ-сфери;
  • створенні найбільш сприятливих умов для забезпечення готовності майбутніх учителів до професійної орієнтації школярів на ІТ-спеціальності;
  • формування цілісної взаємодії за вектором Школа-ЗВО-ІТ-сфера.

photo5238001192485894808-2-414x311 Kharkiv IT Cluster підписав меморандум про співпрацю з ХНПУ імені Г.С. Сковороди!

На фізико-математичному факультеті ХНПУ імені Г.С.Сковороди готують майбутніх вчителів інформатики, математики та фізики, а також магістрів освітології.

Зміст освітніх програм, за якими на фізико-математичному факультеті ХНПУ ім.Г.С. Сковороди навчаються майбутні вчителі, передбачає їхню підготовку до супроводу професійного самовизначення школярів. Тому саме тут зосереджений унікальний потенціал щодо здійснення ефективної профорієнтаційної роботи зі школярами на ІТ-спеціальності.

Kharkiv IT Cluster сподівається, що заключені угоди допоможуть створити належні умови для підготовки фахівців в IT-сфері та сприятимуть посиленню освітнього середовища регіону.

Kharkiv IT Cluster вдячний за довіру та співпрацю! Ми пишаємося тим, що допомагаємо закладам освіти отримувати актуальні знання та впевнені, що участь в освітніх проєктах буде сприяти розвитку фахівців та студентів 🚀

 

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Коментарі