Kids2IT: Шалено цікава гра Kids2IT у Харківській санаторній школі №13!🔥

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

✍24 листопада в Харківській санаторній школі №13 відбулася третя гра Kids2IT. Учні 8-го класу генерували нові ідеї свого майбутнього винаходу. Варіантів було безліч, але діти об’єднали зусилля й обрали найкращі на їхню думку. Розробка проєкту складається з вибору ідеї, постановки технічного завдання, створення дизайну та тестування продукту. Після закінчення всіх етапів циклу на нас чекала презентація проєктів.

💥Чи мріяли ви про те, щоб хліб сам підсмажувався одразу після нарізання? Смачна хрустка скоринка —  очевидно, що про таку смакоту для мріяв кожен із нас. Учасники першої групи дітей вирішили не зупинятись та втілити її в життя. Перший проєкт діти назвали «Ніж-тостер».

💥Друга команда запропонувала розв’язати проблему шкарпеток. Навіщо змінювати постійно шкарпетки, коли можна придумати одні шкарпетки та використовувати їх декілька років. За задумом ці шкарпетки, очищаються самостійно. Однією з важливих функцій шкарпеток також є підігрів, що робить шкарпетки універсальними для будь-якої погоди. 

☄️Учитель інформатики Сергій Биченко допомагав координаторам Kharkiv IT Cluster проводити гру. Він взяв на себе дуже важливу роль — тестування продукту. Сергій ставив дітям питання, які допомагали їм детальніше продумати проєкти та зрозуміти їх значущість на масштабному рівні.

💫Kharkiv IT Cluster радий зустрічі з учнями Харківської санаторної школи №13! Дякуємо за круті ідеї та бажаємо наснаги в навчанні!

Коментарі