UKRSIBBANK єдиний банк-партнер форуму Superwoman

UKRSIBBANK єдиний банк-партнер форуму Superwoman

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

UKRSIBBANK BNP Paribas Group став партнером форуму про жіноче лідерство Superwoman, який пройде 30 вересня та 1 жовтня в Києві в Mercure Kyiv Congress Centre.

Подія має два формати проведення: онлайн та офлайн. Придбати квитки можна на сторінці організаторів за посиланням.

Мета заходу – сприяти розвитку жіночого підприємництва, стимулювати їхнє зростання та посилювати лідерство в бізнес-середовищі.

24 спікери поділяться бізнес-кейсами, дієвими лайфхаками та експертизою, як розвивати бізнес в умовах турбулентності, разом з учасниками подискутують про стереотипні переконання щодо жінок в бізнесі. В колі однодумців порефлексують, де брати натхнення та шукати мотивацію для розвитку себе та власної справи.

«На сьогодні підтримка жінок – тренд, адже багато чоловіків нині захищають країну і зростання економіки все більше залежить від жінок. Вони майстерно поєднують кар’єру, родину, розвиток і сміливі кроки підприємницької самореалізації. Водночас, гендерний баланс у бізнесі допомагає краще розуміти потреби ринку та приймати виважені операційні рішення. Ми з радістю підтримуємо проєкти, які сприяють жіночому підприємництву, адже переконані, що професійні навички і вміння жінок сприяють активному розвитку економіки та майбутній відбудові країни», — поділилась Яніна ОЛЬХОВСЬКА, директорка з питань комунікацій, КСВ та залученості UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Поширюючи цінності свого акціонера — міжнародної фінансової Групи BNP Paribas, UKRSIBBANK є активним промоутером гендерної рівності. Банк є постійним партнером ключових заходів, які сприяють прагненню жінок до професійного та особистісного зростання.

UKRSIBBANK із 2019 року розвиває проєкт «Women in Business». Ініціатива зосереджена на жінках, що займаються підприємницькою діяльністю або ж обіймають керівні посади.

4 роки поспіль банк виступає генеральним партнером конкурсу «Створено жінками», який організовує Франко-українська торгово промислова палата, та запустив акцію «Smart Lady», яка пропонує обслуговування для підприємиць на спеціальних умовах до року.


Довідка

Superwoman forum — всеукраїнський щорічний форум, створений жінками для жінок, який сприяє жіночому підприємництву і стимулює всебічний розвиток жінок у бізнесі. Форум розвиває потенціал, можливості та таланти жінок і допомагає шукати нові ідеї, можливості та корисні контакти.

Більше про подію дізнавайтеся за посиланням.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

  1. UKRSIBBANK спільно з UAnimals запустили збір 640 000 грн для підтримки Центру порятунку диких тварин
  2. Women in Business 2023 Україна - місце для планів
  3. UKRSIBBANK задонатив 10,9 млн грн
  4. Сайт UKRSIBBANK №1 у номінації “Банки, фінанси, страхування” від WEB AWARDS UA

Коментарі