Сайт UKRSIBBANK №1 у номінації “Банки, фінанси, страхування” від WEB AWARDS UA

Сайт UKRSIBBANK №1 у номінації “Банки, фінанси, страхування” від WEB AWARDS UA

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Корпоративний сайт UKRSIBBANK BNP Paribas Group став найкращим сайтом у номінації “Банки, фінанси, страхування” за версією всеукраїнського конкурсу сайтів та мобільних застосунків WEB AWARDS UA.

Корпоративний сайт банку отримав найвищу загальну оцінку від експертів — 9.2. Також журі конкурсу відзначили найвищими оцінками в категоріях:

  • дизайн — 9.4;
  • контент — 9.4;
  • адаптив — 9.6;
  • юзабіліті — 9.

Сайт банку має сучасний «чистий» дизайн, в якому багато «повітря», що створює естетично-зручний ефект для користувачів. На сайті є чотирирівневе меню: перший рівень – це розділи для різних сегментів клієнтів та важливі пункти меню, як то відділення та банкомати. Другий рівень містить переходи до контактів та інтернет-банкінгу. Третій – це переходи на сторінки послуг та продуктів банку. При наведенні на пункти меню третього рівня відкриваються підпункти кожного розділу. Це і є четвертий рівень меню.

Сайт виконаний в корпоративних кольорах, що асоціюють його з банком та міжнародною Групою BNP Paribas, акціонером UKRSIBBANK. Водночас, для кожного сегменту клієнтів виділили окремий розділ та колір. Це можна побачити в кнопках, іконках та оформленні банерів. 

“Сайт – це один із перших джерел, з яких клієнт дізнається інформацію про банк, його послуги та продукти. Ми постійно оновлюємо і вдосконалюємо наш сайт для більш зручної взаємодії та кращого клієнтського досвіду. Ми прагнемо, щоби він був ефективним, простим, зручним для користувача, і водночас збільшував продажі банківських продуктів.

Також велику увагу ми приділяємо системам захисту сайту і при цьому користувач може легко знаходити на ньому всю необхідну інформацію. І лідерська позиція в номінації ще раз підтвердила, що наша команда, яка опікується сайтом, рухається вірним шляхом”, — каже Сергій Загорулько, заступник Голови правління, директор із питань ІТ UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Престижний всеукраїнський конкурс сайтів та мобільних додатків WEB AWARDS UA – це щорічна подія, яка вперше відбулась у 2017 році. Експертна комісія та члени журі, серед яких професіонали веб та мобільної розробки і представники бізнесу, оцінюють сайти учасників конкурсу. 

Більше про конкурс за посиланням: Лучший сайт 2023 в номинации 2023. Конкурсе сайтов Украины (webawards.com.ua)

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

  1. 10 грантів по 100 000 грн акція для підприємців від UKRSIBBANK та Mastercard
  2. За підтримки UKRSIBBANK у Рівному провели бізнес-захід для підприємців
  3. UKRSIBBANK спільно з UAnimals запустили збір 640 000 грн для підтримки Центру порятунку диких тварин

Коментарі