За підтримки UKRSIBBANK у Рівному провели бізнес-захід для підприємців

UKRSIBBANK допоміг провести бізнес-захід для підприємців 😍

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

У межах тристороннього партнерства мережі центрів «Дія.Бізнес», UKRSIBBANK BNP Paribas Group і Mastercard та програми «Фінансист» у центрі «Дія.Бізнес» у Рівному відбувся воркшоп «ФОП — сам собі бухгалтер».

У заході взяли участь понад 30 представників малого та середнього бізнесу. Під час воркшопу обговорили «підводні камені» кожної з систем оподаткування, застосування PPO та на що варто звернути увагу, щоб уникнути штрафів, як оптимізувати податки та як краще вести облік: самостійно чи довіритися бухгалтеру. Також спікери поділилися порадами, які допоможуть уникнути штрафів.

UKRSIBBANK має понад 30-річний досвід обслуговування середнього та малого бізнесу в різних містах України.

Підтримка підприємців сьогодні є важливим чинником для зміцнення стійкості та відновлення української економіки. Бізнес може позитивно впливати на економіку та суспільство, давати нові можливості розвитку громадам. Дія.Бізнес у Рівному є своєрідним освітнім та нетворкінговим хабом, де місцеві підприємці обмінюються досвідом та навчаються й отримують фінансову експертизу. Це пожвавлює підприємницьку спільноту в регіоні та збільшує інвестиції у майбутнє України.

Довідка

«Дія.Бізнес» — національний проєкт із розвитку підприємництва та експорту, мета якого побудувати екосистему для підприємців. Відкрився центр 20 березня 2023 року. Це сучасний простір площею 265 квадратних метрів для підприємців і всіх, хто планує почати бізнес. Дія.Бізнес у Рівному – це перший центр, який відкривається в Україні під час повномасштабної війни. У ньому підприємці Рівненщини можуть отримати безоплатні консультації, відвідувати бізнес-події та навчатися, шукати інвесторів і партнерів та знайомитися й обмінюватися досвідом з іншими підприємцями.

Консультаційні зони UKRSIBBANK у Дія.Бізнес центрах працюють також у Тернополі, Ужгороді, Кривому Розі, Полтаві, Одесі, Луцьку та Бучі.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. 10 грантів по 100 000 грн акція для підприємців від UKRSIBBANK та Mastercard
  2. UKRSIBBANK надав 100к грн на розвиток бізнесу фіналістці премії «Створено жінками»
  3. Європейська Бізнес Асоціація відзначила UKRSIBBANK зірковою нагородою -- Bravery Star
  4. Спільний проєкт UKRSIBBANK та Polcom отримав першість у конкурсі Best in Cloud 2023 від видання Computerworld.

Коментарі