UKRSIBBANK спільно з UAnimals запустили збір 640 000 грн для підтримки Центру порятунку диких тварин

UKRSIBBANK спільно з UAnimals запустили збір 640 000 грн для підтримки Центру порятунку диких тварин

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

UKRSIBBANK BNP Paribas Group у партнерстві з UAnimals відкрили благодійний збір коштів для Центру порятунку диких тварин, які постраждали від війни. Розбудова цього притулку допоможе пухнастикам швидше оговтатися від стресу та травм.

На зібрані кошти закуплять 2 теплових насоси із настінним гідромодулем для нових вольєрів.

Центр порятунку диких тварин — це місце тимчасового перебування та лікування для тварин із Донеччини та Луганщини. До війни вони жили з власниками чи в звіринцях, а потім їх покинули.

Також серед учасників UKRSIBBANK розіграє 20 поповнень рахунку на 15 000 балів для обміну їх на сертифікати до 1000 грн або подарунків в програмі винагород «ЕКСТРА більше»*.

Для цього потрібно:

  • мати картку Mastercard® від UKRSIBBANK або відкрити її перейшовши за посиланням;
  • до 30 вересня зробити 15 донатів від 10 грн кожен на збір «Дикі Звірі» на спеціальній сторінці фонду під цю активність.

«Благодійність – це один із напрямків роботи банку. Ми долучаємося до освітніх проєктів для дітей, які втратили своїх рідних, підтримуємо медичну галузь країни, донатимо на реанімобілі та очищувачі повітря, допомагаємо благодійним фондам, які опікуються реабілітацією захисників та захисниць. Водночас, ми підтримуємо й ініціативи для наших чотирилапих друзів та залучаємо наших клієнтів та партнерів, адже так ми робимо позитивний внесок у загальний добробут суспільства та будуємо разом стале та захищене майбутнє», – розповідає Андрій КАШПЕРУК, заступник Голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

ЕКСТРА більше» – програма винагород з балами від UKRSIBBANK за щоденні покупки.

Ознайомитися з офіційними правилами акції можна за посиланням.

Рекомендовані матеріали

  1. 10 грантів по 100 000 грн акція для підприємців від UKRSIBBANK та Mastercard
  2. За підтримки UKRSIBBANK у Рівному провели бізнес-захід для підприємців
  3. UKRSIBBANK надав 100к грн на розвиток бізнесу фіналістці премії «Створено жінками»

Коментарі