10 грантів по 100 000 грн акція для підприємців від UKRSIBBANK та Mastercard

10 грантів по 100 000 грн: акція для підприємців від UKRSIBBANK та Mastercard

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

UKRSIBBANK BNP Paribas Group разом із Mastercard запустили акцію для підтримки українських підприємців. З 1 серпня по 31 жовтня банк розігрує 10 грантів по 100 000 грн, щоби допомогти тим, хто створює робочі місця та віддає частину прибутку на перемогу.

👉 Для участі потрібно:

  • бути українським підприємцем і мати відкритий ФОП;
  • відкрити рахунок в UKRSIBBANK із бізнес-карткою Mastercard;
  • виконати мінімум одну видаткову транзакцію по рахунку або картці;
  • заповнити анкету учасника.

Організатори визначать переможців на початку грудня 2023 року за допомогою сервісу random.org. Всі учасники, які виконають умови акції, додатково отримають сертифікати на 1000 грн кожен в Епіцентр.

👉 Умови акції 👈

✨ Офіційна сторінка проєкту ✨

У часи війни підприємці та менеджери проявили неймовірну стійкість, адаптивність та наполегливість. Попри щоденні випробування та виклики воєнного стану, українські підприємці продовжують свою діяльність, шукаючи шляхи відновлення та розвитку, відкривають нові напрямки бізнесу, засновують підприємства та ФОПи.

UKRSIBBANK підтримує ряд ініціатив направлених на підтримку бізнесу країни. Наприкінці 2022 року банк спільно з Mastercard запустили акцію, в рамках якої учасники могли отримати 5 грантів по 300 000 гривень для розвитку бізнесу. Також учасники, які виконали всі умови, гарантовано отримали доступ до обраних у списку лекцій на актуальні теми для бізнесу від LABA, Bazilik School та Deloitte Academy.

Водночас, у підприємців зростала потреба в фінансовому менторстві, експертизі та нетворкінгу як для більш впевненого виходу на ринок, так і розвитку. Аби допомогти підприємцям знаходити відповіді на свої запитання, UKRSIBBANK у партнерстві з Mastercard почали відкривати спеціальні консультаційні зони в центрах «Дія.Бізнес», де кожен підприємець може отримати інформацію про фінансові рішення для розвитку свого бізнесу. Мета регіональних центрів «Дія. Бізнес» — пожвавити підприємницьку спільноту та стати освітнім й нетворкінговим хабом, де місцеві підприємці можуть прозоро обмінюватись досвідом і навчатись.

«Малий та середній бізнес критично важливий для української економіки, майбутньої відбудови країни та створення сталого майбутнього. Підприємці гідно приймають виклики та адаптуються до нових реалій. Як стабільний партнер ми прагнемо підтримати наших клієнтів і, водночас, економіку країни і тому спільно з Mastercard запускаємо акцію та розігруємо 10 грантів для розвитку власної справи», — Володимир Шевченко, начальник департаменту роздрібних продажів UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. За підтримки UKRSIBBANK у Рівному провели бізнес-захід для підприємців
  2. UKRSIBBANK надав 100к грн на розвиток бізнесу фіналістці премії «Створено жінками»
  3. Європейська Бізнес Асоціація відзначила UKRSIBBANK зірковою нагородою -- Bravery Star

Коментарі