Європейська Бізнес Асоціація відзначила UKRSIBBANK зірковою нагородою -- Bravery Star

UKRSIBBANK отримав зіркову винагороду від Європейської Бізнес Асоціації

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Зірку, яку отримав UKRSIBBANK BNP Paribas Group як компанія-учасник Асоціації, можна знайти у профілі банку на сайті ЄБА та в персональних кабінетах співробітників.

Асоціація подякувала UKRSIBBANK за те, що банк продовжує працювати в Україні в цей турбулентний час, за відвагу і вірність українській економіці.

«Ви — справжні герої економічного фронту! А ми, як Асоціація, щиро пишаємось мати такі компанії у рядах нашої спільноти. Ми впевнені, що ваша відданість працювати в Україні буде надихати інших бізнес-лідерів, зокрема і глобальних, стимулювати економічне зростання та сприяти створенню стійкого та процвітаючого бізнес-середовища в нашій країні», — йдеться у повідомленні Асоціації.

«2022 рік був дійсно складним, проте наша команда зібрана, адже нас надихає довіра наших клієнтів рухатися далі, бути стабільним партнером, який пропонує сучасний та надійний банкінг за підтримки провідної європейської групи, дбати про клієнтів і працівників, сприяти зміцненню української економіки, позитивно впливати на розвиток суспільства та разом будувати плани щодо майбутньої відбудови країни після перемоги. Дякуємо Асоціації за відзнаку!», — подякувала Яніна Ольховська, директорка з питань комунікацій, КСВ та сталого розвитку UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Як відповідальний бізнес та роботодавець UKRSIBBANK BNP Paribas Group підтримує своїх клієнтів, партнерів, співробітників та суспільство. Із 24 лютого команда банку забезпечує безперервність роботи, аби надавати якісні та потрібні фінансові сервіси майже 2 млн клієнтів: а це і великі міжнародні корпорації, і підприємці середнього та малого бізнесу, і працівники компаній, і пенсіонери.

Із перших днів війни банк вживав різних заходів, щоби підтримати клієнтів: спростив процедури надання банківських послуг, запровадив кредитні канікули та спеціальні рішення для підтримки підприємців середнього та малого бізнесу, скасував деякі комісії за послуги, розширив можливості інтернет-банкінгу UKRSIB online та UKRSIB business для дистанційного обслуговування, продовжив термін дії карток на 90 днів, підвищив ліміти на зняття готівки в банкоматах та відділеннях. Завдяки підтримці BNP Paribas Group вдалося значно спростити відкриття банківських рахунків українцями в Франції, Люксембурзі, Німеччині та Польщі.

Чим допомагає UKRSIBBANK BNP Paribas Group?

Водночас, банк дбає про добробут та безпеку працівників: організував евакуацію на захід України 500 співробітників та їхніх сімей із зон із підвищеною небезпекою та надав фінансову підтримку всім, хто перебував у небезпечних областях. Група дала можливість співробітникам банку тимчасово працевлаштуватися d своїх підрозділах по всьому світу.

UKRSIBBANK активно долучається і до благодійних ініціатив. Ось лише деякі з них:

  1. За сприяння головного акціонера BNP Paribas банк задонатив 28,8 млн грн через фандрейзингову платформу United24 на закупівлю сучасних реанімобілів.
  2. Майже 400 000 грн виділив на зведення першої в Україні школи за допомогою будівельного 3D-принтера у Львові.
  3. Переказав 96 000 грн Благодійному фонду «Медичні Інновації», який опікується Національним реабілітаційним центром «Незламні» (UNBROKEN Ukraine) у Львові. Там українські захисники та захисниці, дорослі та діти отримують безкоштовну медичну допомогу, сучасне протезування та реабілітацію, включаючи психологічну підтримку.
  4. Підтримав спільну ініціативу United World Cultures Foundation та компанії Prothealth і виділив 399 000 грн, щоби в трьох відділеннях Інституту педіатрії, акушерства і гінекології ім. акад. О. Лук’янової НАМН України з’явилися сучасні 7 очищувачів повітря ProAir, які мають 7-рівневу систему фільтрації та можуть видаляти 99,97% забруднень повітря.

UKRSIBBANK 850 000 грн Благодійному Фонду «Діти Героїв» на реалізацію проєкту «Професія Мрії». Підопічні фонду – діти, які залишилися без родини або одного з батьків через війну, протягом чотирьох місяців відвідували заняття з української та англійської мов, математики тощо.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. 10 грантів по 100 000 грн акція для підприємців від UKRSIBBANK та Mastercard
  2. За підтримки UKRSIBBANK у Рівному провели бізнес-захід для підприємців
  3. UKRSIBBANK надав 100к грн на розвиток бізнесу фіналістці премії «Створено жінками»
  4. UKRSIBBANK опублікував консолідований звіт про управління за 2022
  5. UKRSIBBANK підтримав II благодійний турнір «Право на хід» зі швидких шахів у Одесі
  6. Спільний проєкт UKRSIBBANK та Polcom отримав першість у конкурсі Best in Cloud 2023 від видання Computerworld.

Коментарі