UKRSIBBANK задонатив 10,9 млн грн

До Дня Незалежності UKRSIBBANK задонатив 10,9 млн грн через платформу UNITED24

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

UKRSIBBANK BNP Paribas Group вже вдруге підтримав ініціативу зі збору коштів на закупівлю сучасних автомобілів швидкої допомоги та до Дня Незалежності країни задонатив через фандрайзингову платформу UNITED24 ще 10,9 млн грн.

На ці кошти закуплять три авто, які обладнані всім необхідним для підтримки життя пацієнта під час транспортування до медичного закладу.

У 2022 році за сприяння акціонера банку BNP Paribas Group, виділили 28,8 млн грн на закупівлю 9 реанімобілів типу С із дефібриляторами, кардіомоніторами, кисневими балонами та апаратами штучної вентиляції легень. Загальна сума благодійної допомоги складає 39,7 млн грн.

UKRSIBBANK як соціально відповідальний бізнес підтримує суспільство, сприяє розвитку медицини країни та долучається до ініціатив, які розширюють доступ українців до якісних медичних послуг у всіх куточках України.

«Медична сфера – це один із чинників, які формують добробут суспільства та впливають на процвітання країни. Розуміючи це та до Дня Незалежності, ми вирішили підтримати наших відважних медиків, які щодня рятують тисячі життів, та зробити особливий подарунок Україні – виділити 10,9 млн грн на закупівлю 3 сучасних автомобілів швидкої допомоги. Ми активно долучаємося до ініціатив, які направлені на відновлення та забезпечення лікувальних закладів, щоби разом відбудовувати країну та створювати майбутнє для кожного її мешканця», — розповіла Яніна ОЛЬХОВСЬКА, директорка з комунікацій, КСВ та залученості UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

З початку повномасштабної військової агресії росії міжнародна Група BNP Paribas підтримує Україну. Ще на початку березня Група створила Фонд «Порятунок та відновлення» (Rescue & Recovery), перерахувавши 10 млн євро гуманітарним організаціям, задіяним у допомозі українцям.


Довідка

UNITED24: ініційована Президентом України фандрейзингова платформа та основне місце збору пожертв на підтримку України. За сім місяців роботи UNITED24 зібрано понад 250 мільйонів доларів від громадян зі 110 країн. Серед амбасадорів UNITED24 — видатні спортсмени Андрій Шевченко, Еліна Світоліна та Олександр Усик, креативний директор Balenciaga Демна, американські актори Лієв Шрайбер та Марк Гемілл, гурт Imagine Dragons, співачка та акторка Барбра Стрейзанд, астронавт Скотт Келлі та історик Тімоті Снайдер.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

  1. 10 грантів по 100 000 грн акція для підприємців від UKRSIBBANK та Mastercard
  2. UKRSIBBANK спільно з UAnimals запустили збір 640 000 грн для підтримки Центру порятунку диких тварин
  3. Women in Business 2023 Україна - місце для планів
  4. Сайт UKRSIBBANK №1 у номінації “Банки, фінанси, страхування” від WEB AWARDS UA

Коментарі