ukrsibbank_uvijshov_do_rejtyngu_25_providnyh_bankiv_ukrayiny_2023

UKRSIBBANK увійшов до рейтингу «25 провідних банків України 2023»

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

UKRSIBBANK BNP Paribas Group визнаний одним із провідних банків України, увійшовши до ТОП-5 у рейтингу «25 ПРОВІДНИХ БАНКІВ УКРАЇНИ 2023» від медіа Фінансовий клуб та посівши друге місце в номінації «Преміальний банкінг».

Організатори дослідження оцінювали роботу та досягнення учасників – українських та міжнародних банків з 1 вересня 2022 року по 1 серпня 2023 року. При відборі вони опиралися на ключові показники, такі як розмір статутного капіталу, звітності, обсяг залучених коштів, видані кредити, прибуток, кількість відділень тощо.

Крім того, UKRSIBBANK посів друге місце в категорії «Преміальний банкінг», де враховувались показники: кількість відділень, в яких доступна послуга, надання додаткових консультативних послуг, проведення операцій з дорогоцінними металами та кількість банків-партнерів із цієї послуги в інших країнах.

«UKRSIBBANK продовжує утримувати високі лідерські позиції. Наші позиції в рейтингу — це результат і високих стандартів обслуговування, і нашої мети допомагати клієнтам досягати їхніх фінансових цілей. Ми завжди прагнемо бути на високому рівні у впровадженні інноваційних рішень та вдосконаленні наших продуктів. Хочеться подякувати нашій великій команді за віддану роботу, а також нашим клієнтам за довіру, і партнерам — за підтримку», — поділився Андрій КАШПЕРУК, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

UKRSIBBANK BNP Paribas Group стабільний партнер, який пропонує сучасний та надійний банкінг за підтримки провідної європейської групи, дбає про клієнтів і працівників, сприяє зміцненню української економіки, позитивно впливає на розвиток суспільства.

 

Приєднуйтесь до прогресивного ком’юніті Kharkiv IT Cluster — станьте частиною унікального нетворкінгу і отримайте доступ до кластерних сервісів.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. ukrsibbank_uvijshov_do_naglyadovoyi_rady_gb_oon_v_ukrayini_web
  2. UKRSIBBANK єдиний банк-партнер форуму Superwoman
  3. UKRSIBBANK

Коментарі