UKRSIBBANK

«Всі діти — мрійники»: стартувала грантова програма від UKRSIBBANK та ВБО «Даун Синдром»

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

UKRSIBBANK BNP Paribas Group спільно з Всеукраїнською благодійною організацією «Даун Синдром» запустили збір коштів на грантову програму «Всі діти – мрійники» в межах проєкту «Срібна монетка». Цьогоріч задонатити можна буде з 10 жовтня по 10 грудня через застосунок UKRSIB online, у якому вже є шаблон із реквізитами, або використавши IBAN UA833510050000026004265663403.

Зібрані кошти скерують на гранти для організацій, які запропонують ініціативи, проєкти, заходи для різної підтримки дітей із синдромом Дауна в Україні. Метою програми також незмінно залишається підвищення обізнаності громадськості щодо потреб людей з цим синдромом.

Нагородження відбудеться у другій половині грудня 2023. Журі програми – ВБО «Даун Синдром» та UKRSIBBANK.

Деякі з можливих активностей в межах конкурсу:

  • табір;
  • клуб;
  • гурток;
  • спортивні заходи;
  • флешмоб;
  • творчі об’єднання;
  • культурні заходи;
  • інформаційні кампанії.

У конкурсі можуть брати участь організації, які:

  • мають статус юридичної неприбуткової особи;
  • мають статус недержавної організації;
  • представляють інтереси та/або надають освітні, соціальні, медичні, юридичні тощо послуги людям із синдромом Дауна та їх родинам.

«Всі діти – мріють. І щоби реалізувати їхні мрії, дорослі навчають та розвивають їх. Діти із синдромом Дауна теж мають бажання, прагнення та ідеї для свого майбутнього. Спільно з ВБО «Даун Синдром» ми запустили грантову програму в межах багаторічної акції «Срібна монетка», аби спільно з нашими клієнтами дати можливість благодійним та громадським організаціям, які опікуються дітьми з цим синдромом здійснити їхні мрії та підтримати фінансово проєкти організацій, які допомагають створювати майбутнє для діток із синдромом Дауна», — поділилась Яніна ОЛЬХОВСЬКА, директорка з питань комунікацій, КСВ та залученості UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

«Багато років разом з UKRSIBBANK ми реалізовуємо проєкти для підтримки сімей та організацій, які працюють з людьми із синдромом Дауна. Ми реалізуємо грантову програму, щоби надати «новий подих» організаціям, які продовжують працювати попри все, знаходять сили та підтримують таких людей з раннього віку. Водночас ми хочемо підвищити обізнаність серед українців, як порозумітися та взаємодіяти з людьми із синдромом Дауна. Практики такої взаємодії допоможуть формувати інклюзивне суспільство та майбутнє», — додала Тетяна ПАВЛЮК, віцепрезидентка ВБО «Даун Синдром».


Довідка

З 2009 року UKRSIBBANK BNP Paribas Group та Всеукраїнська благодійна організація «Даун Синдром» звертають увагу суспільства на потреби людей з синдромом Дауна. Проєкт відповідає Цілям сталого розвитку ООН, зокрема Цілі №3 Забезпечення здорового способу життя та сприяння благополуччю для всіх у будь-якому віці та Цілі №17 Партнерство заради стійкого розвитку.

Щороку клієнти, партнери та співробітники банку збирають кошти, щоб підтримати ініціативи, проєкти, методики щодо розвитку, навчання та соціалізації людей із синдромом Дауна в Україні, а також підвищення рівня обізнаності широкого кола громадськості стосовно взаємодії з людьми з інвалідністю.
За час існування акції завдяки підтримці клієнтів банку вдалося зібрати кошти на реалізацію значущих проєктів, зокрема: обладнання спеціалізованого Центру раннього розвитку дітей із синдромом Дауна, поширення програм з розвитку мовлення і читання, семінари та комплексну діагностику, консультування дітей та батьків, друк спеціальної літератури, гранти на реалізацію регіональних проєктів інклюзії для поліпшення якості життя людей з синдромом Дауна.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

  1. UKRSIBBANK єдиний банк-партнер форуму Superwoman
  2. Women in Business 2023 Україна - місце для планів
  3. UKRSIBBANK задонатив 10,9 млн грн
  4. Сайт UKRSIBBANK №1 у номінації “Банки, фінанси, страхування” від WEB AWARDS UA

Коментарі