ukrsibbank_uvijshov_do_naglyadovoyi_rady_gb_oon_v_ukrayini_web

UKRSIBBANK увійшов до Наглядової ради Глобального договору ООН в Україні

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Лоран Дюпуш, Голова правління UKRSIBBANK BNP Paribas Group увійшов до складу Наглядової ради Глобального договору ООН в Україні разом з іншими учасниками — генеральними директорами компаній-учасниць, керівниками бізнесів та громадських організацій.

Наглядова рада Глобального договору ООН в Україні відіграє ключову роль у визначенні стратегічного напрямку діяльності організації, виконанні її місії та забезпеченні прозорого функціонування і звітування. Наглядова рада покликана сприяти поширенню та підтримці 10 Принципів ГД ООН у сферах захисту права людини, трудових відносин, захисту довкілля та боротьби з корупцією. А також заохочувати клієнтів, партнерів та суспільство слідувати 17 Цілям сталого розвитку.

«Сучасний бізнес, будуючи плани на майбутнє, все більше уваги та часу має приділяти питанням корпоративної соціальної відповідальності. Так, робота над питаннями сталого розвитку економіки, глобальної зміни клімату, соціальних ризиків і корпоративного управління за ESG-критеріями (Environmental, Social, Governance) знаходяться у центрі нашого плану дій. Як частина міжнародної фінансової групи зі світовим досвідом ми бачимо, що позитивний банкінг сприяє сталому розвитку економіки, знижуючи вплив на довкілля, і водночас забезпечуючи дотримання глобальних цінностей суспільства та високих стандартів корпоративного управління. Я переконаний, що спільно з учасниками Наглядової ради Глобального договору ООН ми зможемо продовжувати позитивно впливати на добробут українців, наближати нашу перемогу та планувати відновлення України відповідно до цілей сталого розвитку», — прокоментував Лоран Дюпуш, Голова правління, UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

«Раді бачити серед членів Наглядової ради ГД ООН в Україні представника UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Ми маємо за плечима великий досвід співпраці. UKRSIBBANK підтримав наш проєкт безкоштовної психологічної допомоги Mental Help на початках його створення. Співробітники банку беруть участь у наших освітніх програмах. Тепер ми можемо спертися на експертизу UKRSIBBANK у визначенні стратегічного напряму роботи нашої організації», — наголосила Тетяна Сахарук, генеральна директорка Глобального договору ООН в Україні.

Нагадаємо, що в жовтні 2021 року UKRSIBBANK BNP Paribas Group став членом Глобального договору ООН. У своїй щоденній операційній діяльності банк реалізовує та підтримує проєкти, орієнтовані на 17 Цілей сталого розвитку ООН. UKRSIBBANK працює над запобіганням кліматичним змінам та допомозі клієнтам і партнерам переходити на нові альтернативні джерела енергії. Банк заохочує людей з різною експертизою створювати та розвивати бізнес, підтримує соціальні та підприємницькі інновації.

UKRSIBBANK активно взаємодіє з молодіжними організаціями, залучає амбітну молодь до пошуків сучасних рішень, надає їй можливість розвиватися та здобувати досвід співпраці з міжнародною компанією. Крім того, банк сприяє фінансовій освіті дітей та підлітків. Також UKRSIBBANK підтримує місцеві проєкти, прагне поліпшити соціальне і культурне середовище в тих містах, де працює.

Приєднуйтесь до прогресивного ком’юніті Kharkiv IT Cluster — станьте частиною унікального нетворкінгу і отримайте доступ до кластерних сервісів.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Європейська Бізнес Асоціація відзначила UKRSIBBANK зірковою нагородою -- Bravery Star
  2. UKRSIBBANK єдиний банк-партнер форуму Superwoman
  3. Сайт UKRSIBBANK №1 у номінації “Банки, фінанси, страхування” від WEB AWARDS UA

Коментарі