
Teens2IT: будні графічного дизайнера
4 квітня в межах проєкту Teens2IT до Kharkiv IT Cluster завітала компанія Intellias, аби розповісти підліткам про світ графічного дизайну!
Ірина Черхавська — Strong Middle Graphic Designer в Intellias, поділилася власною історією становлення в ІТ. Ірина працює в команді Talant-Marketing над просуванням бренду Intellias. Окрім дизайнерів, у цій команді також є професії таких напрямів як PR, Marketing, Digital-marketing та інші.
Основні завдання графічного дизайнера
Основне завдання графічного дизайнера в маркетинговій команді — створення рекламних банерів — креативів. Дизайн лендінг сторінок, креативи для розсилок, реферальні компанії, листівки, банери для вебінарів, участь у брейнштормах — також є обов’язками графічного дизайнера в маркетинговій компанії.
Як стати графічним дизайнером?
Якщо є бажання побудувати кар’єру графічного дизайнера — пробуйте!
- Для початку можна вивчити та опанувати інструменти графічного дизайну — Illustrator, Figma та інші.
- Створюйте та виставляйте свої роботи в мережу, можливо, саме таким чином ви знайдете свого майбутнього роботодавця.
- Вивчайте англійську, адже це основна мова комунікацій в ІТ.
- Наповнюйте портфоліо, це можуть бути сторінка в соціальних мережах або акаунт у Behance.
Теорію можна знайти в книгах та фаховій літературі, Ірина щиро радить видавництво ArtHuss.
Інструменти графічного дизайнера
Adobe Illustrator — векторний графічний редактор, який зазвичай використовується для створення та редагування ілюстрацій, логотипів, іконок, типографіки та іншої масштабованої графіки.
Figma — хмарний інструмент дизайну та прототипування, який використовується для створення користувацьких інтерфейсів, веб-дизайну та інтерактивних прототипів.
Adobe Photoshop — універсальне програмне забезпечення для редагування зображень, яке використовують як професіонали, так і аматори.
Adobe After Effects — потужне програмне забезпечення для створення анімації та візуальних ефектів.
Переваги ІТ для галузі графічного дизайну
Цікавим є те, що до посади дизайнера в Intellias Ірина працювала архітектором. І хоча ця професія є надзвичайно цікавою, спікер відзначила, що ІТ надає більше переваг, наприклад, можливість працювати дистанційно та наступні:
Комфортні умови праці — ІТ-сфера відома своїми комфортними умовами праці, які містять сучасне обладнання, зручні робочі місця та ергономічні рішення. Це створює сприятливу атмосферу для праці та допомагає зберігати продуктивність і здоров’я працівників.
Можливість розвиватися — ІТ-галузь постійно змінюється й розвивається, що надає працівникам можливість постійно вдосконалювати свої навички та здобувати нові знання. Це створює стимул для особистого та професійного росту, а також відкриває широкі перспективи для кар’єрного розвитку.
Гарна оплата праці — ІТ-сектор відомий своїми високими рівнями оплати праці. Завдяки високому попиту на кваліфікованих фахівців та значної цінності їхньої роботи, працівники в ІТ можуть очікувати гарну оплату, що дозволяє забезпечувати комфортний рівень життя та фінансову стабільність.
Результати своєї роботи — в ІТ-сфері часто можна бачити конкретні результати своєї роботи. Дизайнери та інші фахівці можуть створювати продукти або розв’язувати проблеми, які одразу відображаються в реальному світі або впливають на життя користувачів. Це додає задоволення та відчуття задоволення від своєї праці.
Дуже дякуємо Ірині та компанії Intellias за теплу зустріч та нові знання. Kharkiv IT Cluster безмежно радіє таким натхненним бесідам!
Переглянути інтерв’ю в записі та подивитися на роботи Ірини можна на YouTube-каналі Kharkiv IT Cluster!
Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023
Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах: