Teachers2IT: Навчаємо вчителів Front-End & JavaScript разом із NIX

Teachers2IT: Навчаємо вчителів Front-End & JavaScript разом із NIX

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

5 липня у Харківському ІТ Кластері стартував новий сезон клубу Teachers2IT! До 3 липня вчителі інформатики мали зареєструватися на курс «Front-End & JavaScript». На цей сезон ми зібрали рекордну кількість реєстрацій – 166!

У вівторок до занять приступило 115 учителів, ще понад 20 вчителів подивилися заняття в записі та долучилися на друге заняття.

Особливості викладання від NIX

Курс для вчителів «Front-End & JavaScript» став можливий завдяки підтримці компанії NIX. Ця компанія вже 27 років створює унікальні IT-продукти для мільйонів людей по всьому світі. Команда компанії складається із фахівців, які шалено кодять на Go, Python, Java, C++, .Net и PHP, знають все про JS/UI, тонкощі розробки на iOS, Android і багато іншого.

Заняття на курсі проводить Костянтин Онищенко, Training Manager у NIX, викладач кафедри Програмної інженерії в ХНУРЕ.

«HTML, CSS та основи JavaScript — це необхідний мінімум, щоб далі розбиратися та вивчати WEB-програмування, а зараз все зав’язано на WEB-розробці. На курсі вчителі зможуть поглибити свої знання і передати їх своїм учням. Коли їхні учні будуть навчатися в університеті, то, будучи на першому курсі, наявність цих вмінь та навичок буде для них великим плюсом. По-перше, вони вже знатимуть, як працювати зі структурою сторінки, по-друге – як її стилізувати. До цього додається й знання основ програмування на JavaScript. Наразі це це одна з найпопулярніших мов програмування, що динамічно розвивається», — наголошує Костянтин.

Перші відгуки

Пройшло тільки два заняття, а динаміка стрімко зростає. Вже з перших зустрічей ми маємо позитивні відгуки від учасників:

«Змістовно, відчувається неабиякий досвід викладача!»,Наталія Речич, Київська гімназія №178.

«Конкретно і ясно, дякую!», — Тетяна Чернігова, Новоодеський ЗЗСО №1

«Дякую за доступний виклад матеріалу!», — Сніжана Мельник, КМЛ №11.

Підсумки минулих курсів

Протягом 2022/2023 навчального року за підтримки Департаменту цифрової трансформації Харківської міської ради та GoITeens ми організували зустрічі клубу, під час яких вчителі можуть ділитися досвідом, отримувати актуальну інформацію з ІТ-сфери та підвищувати свою кваліфікацію.

За цей рік було успішно завершено 3 курси для вчителів:

1. Minecraft Education
2. Створення сайтів
3. Як учителю заробляти в інтернеті та навчити цьому дітей

Харківський ІТ Кластер бажає учасникам клубу не втрачати мотивацію та отримати максимум користі від занять! Чекаємо на нових зустрічах!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2022

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. NIX Solutions створили онлайн-асистента для абітурієнтів
  2. Teachers2IT: Курс в умовах emergency для вчителів інформатики, математики
  3. Teachers2IT_Kharkiv IT Cluster
  4. NIX запустили подкаст про українське IT

Коментарі