NIX Solutions створили онлайн-асистента для абітурієнтів

NIX Solutions створили онлайн-асистента для абітурієнтів

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Віртуальний калькулятор IT’s way допомагає розрахувати конкурсний бал і визначити, до якого харківського університету найлегше вступити на бюджет за IT-спеціальністю. Ідеться про п’ятірку найкращих навчальних закладів міста, де готують майбутніх IT-фахівців.

Розробка NIX Solutions є сайтом, на якому абітурієнт зазначає результати національного мультипредметного тестування* та обирає цікаві для себе технічні спеціальності. На ґрунті цієї інформації система прогнозує, куди реальніше вступити на бюджет за 1-м чи 2-м пріоритетом, а куди — на контракт. Також на сайті можна знайти контакти представників відповідних кафедр.

Наразі абітурієнтам пропонують обрати можливе місце навчання з-поміж найкращих університетів Харкова, де готують IT-спеціалістів:

  • Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна;
  • Харківський національний економічний університет ім. Семена Кузнеця;
  • Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»;
  • Харківський національний університет радіоелектроніки;
  • Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут».

Усі названі заклади — багаторічні партнери NIX Solutions. Студенти та випускники цих вишів регулярно приєднуються до команди й дістають змогу набратися досвіду в IT-проєктах світового рівня.

Сервіс було створено для випускників шкіл, коледжів і технікумів. Хоча автори ідеї зазначають: розробка корисна не лише для вступників. Адже на цьому сайті у зручному для всіх форматі презентуються актуальні навчальні програми різних освітніх закладів. До того ж сервіс постійно розширюватиметься.

Нині потреби галузі перевищують кількість місцевих випускників, кажуть у NIX Solutions. Попит на IT-спеціалістів, включно з початківцями, зростає. Тому для них важливо вже в процесі навчання набувати практичного досвіду, щоб якомога краще і швидше опанувати свій фах.


Довідка:

*Національний мультипредметний тест включає завдання з трьох предметів: української мови, математики та історії України. До результатів кожного блоку мультитесту застосовується ваговий коефіцієнт відповідно до спеціальності, яку обирає абітурієнт. Для інженерних напрямів більшу вагу має результат із математики, для гуманітарних — з історії України.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Teachers2IT: Навчаємо вчителів Front-End & JavaScript разом із NIX
  2. NIX запустили подкаст про українське IT
  3. ІТ-конференція NIX MultiConf

Коментарі