Teachers2IT: Нагородження учасників

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

10 грудня відбулось нагородження вчителів, які пройшли курси від Kharkiv IT Cluster в рамках проєкту Teachers2IT

10 грудня пройшла зустріч, на якій нагороджували учасників Teachers2IT. Вчителі, які успішно завершили курс і відвідали 80% занять, отримали сертифікати з балами, які будуть зараховані в атестації педагогічних працівників.

На зустрічі також були присутні директор GoITeens, Михайло Максимов,  директор комп’ютерної академії «ШАГ», Віталій Зайцев і представники з Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» та Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут».

Олена Лоєнко, проєктна менеджерка освітніх програм в Kharkiv IT Cluster, презентувала учасникам і гостям заходу освітні проєкти, які проводить Харківський ІТ Кластер:

«Наше завдання — показати вчителям, що Kharkiv IT Cluster відкритий до співпраці і докладає максимально зусиль, щоб учасники проєктів були підковані інформаційно, розбирались в ІТ-сфері і були готові до успішного майбутнього в ІТ».

photo5312515082615371621-1 Teachers2IT: Нагородження учасників

Після презентації проєктів відбулось вручення сертифікатів. До церемонії вручення долучилась Ганна Мороз, заступниця начальника відділу розвитку цифрових навичок Управління розвитку публічних послуг Департаменту цифрової Трансформації Харківської міської ради. У своєму виступі Ганна Мороз відзначила позитивну активність Харківський ІТ Кластера і вмотивованість вчителів.

Михайло Максимов, директор GoITeens, відмітив завзятість учасників:

«Під час запуску Teachers2IT ми зрозуміли, що в учасників є велика зацікавленість і водночас нерозуміння того, як воно все працює. Але після курсів ми бачимо, що учасники вже самі починають працювати, створювати свої сайти, покращувати контент. І це ключовий показник. Коли учасники проєкту починають творити за матеріалами курсу, можна вважати, що мета курсу досягнута. Вони отримали технології і зрозуміли як власні ідеї реалізовувати через технологію».

Нагороджені учасники курсів ділилися своїми враженнями

photo5312515082615371617 Teachers2IT: Нагородження учасників

«Від щирого серця дякую Харківському IT Кластеру за можливість вчитися, розвиватися та отримувати актуальну інформацію! Це корисно для себе та своєї професійної діяльності. Також це обмін цікавими ідеями та лайфхаками на зустрічах клубу Teachers2IT! На цьому проєкті успішно пройшла вже другий курс від IT-академії GoITeens. Перший був за Minecraft Education, другий – зі створення сайтів. Обидва курси спрямовані на підвищення кваліфікації та актуалізації знань вчителів інформатики, математики та інших предметів. Із задоволенням застосовую отримані знання та навички в роботі та чекаю на наші наступні зустрічі!», — Еліна Телінгер, учасниця проєкту Teachers2IT.

«Я пройшла курс зі створення сайтів для вчителів, курс був для мене інформативний. Я дізналася як створювати сторінки, як їх розміщувати в інтернеті, познайомилася тегами, які мені дозволили красиво оформити мою сторінку. Також я  познайомилася з основами Javascript – це дозволило зробити мою сторінку динамічнішою. Мені дуже сподобалося. Мінусом було, що мало уроків, з радістю відвідала б більше занять»,Олена Мовчан, учасниця проєкту Teachers2IT.

Kharkiv IT Cluster продовжує розвивати ІТ-освіту в регіоні і дякує і всім, хто долучається до наших ініціатив! До зустрічі на наступних курсах!

Коментарі