Spotify: команда — це сім’я

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Привіт! Харківський ІТ Кластер продовжує ділитись з тобою корпоративною культурою різних ІТ-компаній, щоб надихати тебе на нові звершення =)

Цього разу поговоримо про Spotify, закордонний музичний інтернет-сервіс. І ось кілька невід’ємних деталей їхньої корпоративною культури:

  • здорові співробітники. Працівники безкоштовно або зі знижкою займаються у спортзалах, відвідують лекції з таких тем як майндфулнес, натхнення, ментальне та фізичне здоров’я. Це підвищує їхню продуктивність;
  • родина співробітника має значення. Spotify регулярно проводить заходи, на які запрошуються родичів фахівців. На таких вечірках не забувають ні про дітлахів, ні про найдоросліших;
  • підтримка різних інтересів фахівців. В компанії є групи з інтересів, які називаються «племена», вони дозволяють знаходити друзів та проводити час весело. Такі «племена» не обмежені проєктом чи професією працівників.

Коли маєш справу з людьми, робота яких залежить від креативності, широти мислення та натхнення, то і умови для них повинні бути відповідні. Власники таких компаній запевняють, що такі «плюшки» не розслабляють фахівців, вони починають працювати навіть більше, адже з самого початку націлені на результат.

Корпоративна культура — це важливий елемент продуктивної роботи на довгі роки. Тож надихайся досвідом своїх колег та створюй не компанію, а справжню сім’ю.

Чекай на нові історії від Кластеру вже зовсім скоро!

Коментарі