ТОП-4 «гаражні» компанії

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Привіт! Багато хто мріє реалізувати власний стартап. Для цього шукають гарне приміщення, найкращу техніку і талановитих виконавців. Та чи справді ці деталі такі важливі?

Лови ТОП-4 відомих на весь світ компаній, які були створені у гаражі! Обіцяємо, Стіва Джобса, про якого всі вже знають, тут не буде, хоча він теж молодець =)

Наша підбірка:

  1. Disney. У далекому 1923 році Уол Дісней, без грошей та з розбитою у щепки мрією стати актором, вирішив зайнятися мультиплікацією. Він позичив у брата 500$, а згодом взяв його у компаньйони, і почав невпинно працювати у гаражі свого дядька. Разом вони створили «Disney Brothers Cartoon Studio», а першим фільмом був «День Аліси на морі» за мотивами книги «Аліса у країні чудес». 
  2. Hewlett-Packard, або просто HP. Компанія була створена двома друзями. Грошей було мало, тому вони почали свій шлях у гаражі. Друзі створювали аудіоосцилятори, прилади для тестування звукової апаратури, які згодом успішно продали компанії Disney. З того моменту компанія почала розростатись, а гараж перетворився у музей.
  3. Google. Так, цей гігант теж колись був маленьким проєктом двох студентів, які через брак коштів творили у гаражі. Вони працювали над пошуковою системою BackRub, а згодом перейменували її у Google. 
  4. Amazon. Найбільша компанія у світі з онлайн-продажів спочатку була книжковим інтернет-магазином. Лише через рік після заснування Джефф Безос продав першу книгу, яку власноруч запакував в тогочасному офісі,— власному гаражі.

Велика кількість найуспішніших компаній у світі були створені з нульовим бюджетом, з запозиченими коштами та у старих приміщеннях. Всі ці початкові проблеми були нічим порівняно з бажанням їх засновників змінити світ, створити щось справді важливе і потрібне. 

Тож не зважай на недолік фінансів і на думку оточуючих. Якщо маєш мрію реалізувати свій проєкт, не втрачай часу, дій вже сьогодні!

Ставай успішним разом з Харківським ІТ Кластером і чекай на нові історії!

 

Коментарі