seven-pro-pidtrymuye-it-osvitu-harkova

Seven Pro підтримує ІТ-освіту Харкова!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

У сучасному світі ІТ-технології грають важливу роль у розвитку суспільства. Вони є основним фактором у багатьох галузях, таких як бізнес, наука, освіта й багато інших. Отже, важливо готувати молоде покоління до майбутньої кар’єри в ІТ-сфері. Однією з компаній, яка активно підтримує розвиток ІТ-освіти в Харкові, є SevenPro.

SevenPro — українська IT-компанія, що займається з розробкою програмного забезпечення та технічним консалтингом уже понад 5 років. За цей час команда виконала більше 50 проєктів для замовників з різних куточків світу.

Окрім роботи над інноваційними проєктами, компанія активно сприяє розвитку молодих ІТ-фахівців в Україні. SevenPro бере участь у численних освітніх заходах від Kharkiv IT Cluster, спрямованих на підтримку та навчання молодих ІТ-талантів.

Заходи до яких долучились представнки компанії SevenPro

Наприклад, цієї зими представники компанії SevenPro долучилися до Марафону IT-професій. На цьому заході айтівці розповідали про різні напрямки роботи в ІТ, тож тисячі майбутніх абітурієнтів та студентів мали можливість глибше познайомитися з цим світом. . Артем Крамов підготував багато цікавих фактів про Data Science, а Андрій Фроліков розповів, якими навичками повинен володіти Sales Manager, і поділився досвідом, як з ліда зробити клієнта на все життя.

Kharkiv IT Cluster разом з компаніями-учасниками допомагає розвивати soft skills для айтівців-початківців. У рамках закритого клубу JuniorClub Денис Мещеряков, інженер у SevenPro, розповів про один з найбільших вебсервісів для спільної розробки ПЗ — GitHub. А Вікторія Мандрика, рекрутерка SevenPro, поділилася корисними лайфхаками про те, як скласти перше CV.

У березні 2023 року компанія SevenPro долучилася до ІТ-канікул з ХНУРЕ, в рамках якого студенти мали можливість пройти інтенсивні навчальні лекції з різних аспектів ІТ. Senior IT Recruter Тарас Пілека розповів, яку структуру мають ІТ-компанії. SevenPro забезпечила професійну підтримку та навчання студентів, сприяючи їхньому освоєнню сучасних технологій.

Одним з напрямків профорієнтації є спілкування з батьками старшокласників та абітурієнтів.

Фахівці ІТ-компанії знайомлять батьків з ІТ-галуззю та розповідаюсть про важливості ІТ-освіти для молоді. 19 квітня відбувся вебінар Parents2IT «Яке майбутнє чекає початківців в ІТ?». SevenPro виступила на заході з презентацією про майбутні можливості та перспективи у сфері ІТ, а також відповідала на запитання батьків, що допомагає збільшити розуміння та підтримку з боку сімей.

26 квітня SevenPro доєдналася до заходу «OpenIT», який був спрямований на всіх охочих приєднатись до IT та прокачати свої soft-skill, щоб отримати роботу своєї мрії! Денис Мещеряков, Senior JS developer, розповів студентам історію мови JavaScript та цікаві факти. Завдяки цьому заходу молоді ІТ-фахівці змогли розширити свої навички та стати більш компетентними у роботі з даною мовою програмування.

Сумісні івенти разом з освітніми партнерами Kharkiv IT Cluster дозволяють зустрічатись з ще більшою кількістю майбутніх талановитих айтівців. Артем Крамов та Юлія Рак доєднались до освітніх лекцій на хакатоні «Games of Teens 2023» та відповіли на всі питання майбутніх абітурієнтів.

Ще один важливий захід, яким SevenPro підтримує ІТ-освіту, – «Kids2IT», який пройшов 20 червня. Цей захід спрямований на зацікавлення та навчання дітей основам програмування та ІТ-технологій. Цього разу ми зустрілись зі старшокласниками offline, тож діти мали можливість познайомитися зі світом ІТ, виконати цікаві завдання та розвивати свої творчі та логічні навички разом з SevenPro.

В цілому, компанія SevenPro активно сприяє розвитку ІТ-освіти у Харкові, беручи участь в різноманітних освітніх заходах, а також надаючи своїх експертів для підтримки та навчання молодих ІТ-фахівців.

SevenPro прагне підтримувати молодь у розвитку їхнього потенціалу та створенні майбутньої кар’єри в ІТ-сфері. Тому с великим задоволенням підтримали діджитал-помічник Портал Абітурієнта, який допомагає абітурієнтам в процесі вступу до ЗВО. Компанія розуміє важливість інвестицій у молодих фахівців, адже вони стануть майбутнім каталізатором інновацій та прогресу в галузі інформаційних технологій.

Kharkiv IT Cluster дякую компанії SevenPro за активне сприяння ІТ-освіті та участі в освітніх заходах, SevenPro покликана розвивати таланти, сприяти їхньому професійному зростанню та забезпечити належну підготовку молодих фахівців для сучасного ІТ-ринку. Це сприяє не лише самому компанії, але й загальному розвитку ІТ-сфери в Харкові та в Україні в цілому.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. IT Generation
  2. kompaniya-sevenpro-pidtrymala-podarunkamy-zahid-stan-na-den-studentom-hai

Коментарі