Marafon-IT-profesii_Kharkiv-IT-Cluster

Kharkiv IT Cluster пробігли Марафон ІТ-професій!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

✔️4 години
✔️11 компаній
✔️13 професій
Саме так пройшло 25 січня в освітньої команди Kharkiv IT Cluster!

Ми поспілкувались з Product Manager, Project Manager, бізнес-аналітиком, Back-end розробником, .NET-розробником, Data Science-експертом, Sales-менеджером, UI/UX-дизайнером, DevOps інженером, тестувальницею, HR спеціалісткою, Security-інженером та навіть з Developerкою, яка не кодить 🙂

⭐️11 крутих IT-компаній запросили своїх працівників поділились своїм досвідом у кожній із вищезгаданих галузей.

Dysnix — це бутикова компанія, що вже понад 7 років спеціалізується на послугах повного циклу DevOps і DevSecOps у сфері Web3 та запустила понад 60 проєктів. Тож, співробітники Dysnix Микола Перегінець та Владислав Деригін радо поділились своїми знаннями.

Intellias займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізується на автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Саме тому представниця компанії Людмила Суслова поділилися своїм досвідом у Test Automation.

SevenPro є командою професіоналів, які надають високоякісні послуги з розробки програмного забезпечення та технічного консалтингу. Вони всебічно аналізують запити клієнтів та пропонують цільові рішення, спеціально призначені для кожного окремого випадку. Тож Артем Крамов познайомив нас з напрямком Data Science, а Андрій Фроліков розповів, якими навичками повинен володіти Sales Manager і поділився досвідом, як з ліда зробити клієнта на все життя.

WebMeridian займається розробкою рішення на основі Magento, Shopify, Shopware, WooCommerce, React.js та інших фреймворків. Їх HR BP, Олександра Довга поділилася своїм досвідом та дала поради щодо того, як розвиватися у ції галузі.

Adenza (AxiomSL) допомагає найбільшим світовим фінансовим установам консолідувати та оптимізувати свої операції за допомогою рішень, які об’єднані з управлінням даними та формуванням звітності. Саме тут знайшла себе Developerка, яка не кодить Ілона Голікова.

У своїй діяльності компанія UKAD формує команди розробників та підтримує їхню діяльність для підприємців та компаній зі США, Канади, Західної та Північної Європи. Тож їх .NET розробник Георгій Світенко поділився своїм шляхом в ІТ.

OLEARIS є експертами в галузі мобільної розробки, MacOS та Windows додатків. І Данило Маринич поділився секретами успішної Back-end розробки.

Команда експертів Knubisoft створює програми та веб-сервіси, які працюють тихо та без збоїв, допомагаючи клієнтам керувати своїм бізнесом, вирішувати нестандартні технологічні проблеми та підвищувати цінність користувачів. Їх UI/UX-дизайнер Марк Барлєт поділився секретами свого напрямку.

DataArt є міжнародною компанією з розробки програмного забезпечення, тож саме її Business Analyst Тетяна Ларіна розповіла про особливості роботи в ІТ-команді.

Vilmate допомагає зі створенням, розробкою та імплементацією спеціального програмного забезпечення, що потребує великої уваги до команди. Ми запросили Project-менеджера Олександру Толокнєєву поділитися секретами своєї роботи.

Scalarr створює software-продукти у сфері cybersecurity та antifraud для високотехнологічних компаній,, захищає від кібератак та мобільного фроду,запобігаючи збиткам. Юрій Яшунін розповів про особливості роботи Product менеджера, та де цьому вчать.

Подивитись Марафон можна вже на нашому YouTube, наша команда спеціально залишила для вас time-коди для швидкої навігації

Вступайте на IT-спеціальності! Будуймо ІТ-майбутнє України!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Data-Science_OpenIT_Kharkiv-IT-Cluster
  2. Yaku-robotu-obraty_Parents2IT
  3. teens2it-pro-stanovlennya-v-it-resursy-uspihy-j-nevdachi
  4. Платформа з розвитку карʼєри Happy Monday проводить ребрендинг

Коментарі