Сервіси, які стали безкоштовними або майже безкоштовними для українців

Сервіси, які стали безкоштовними або майже безкоштовними для українців

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

24 лютого 2022 року світ змінився назавжди. Підтримуючи Україну в справедливій боротьбі з агресором, сотні світових брендів заявили про вихід з російського ринку, перераховують значні суми коштів на підтримку українців, які постраждали від військових дій або змушені були залишити домівки. Ми зібрали підбірку різноманітних сервісів (вітчизняних та міжнародних), які пропонують безкоштовний доступ або знижки для українців в ці нелегкі часи. Звісно, це не зможе замінити кожному з нас мирного неба над головою, затишку рідних домівок чи безпеки для наших рідних. Проте будь-який внесок у цій боротьбі має велике значення і ми маємо щиро подякувати представникам бізнесу за цю підтримку.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Безкоштовні сервіси для роботи та бізнесу:

 1. Конструктор сайтів Weblium – надає безкоштовний доступ до максимального тарифу всім, хто створює сайти підтримки біженців або інші інформаційні портали. Для цього необхідно звернутися у чат техпідтримки розробника.
 2. Readymag — онлайн-платформа для створення дизайну landing page, портфоліо, журналу тощо. Для українців надається безкоштовна підписка.
 3. Figma — онлайн-сервіс для дизайнерів інтерфейсів і web-розробників, дає можливість створити дизайн сайту, інтерфейс додатку з можливістю організації спільної роботи. Для діючих українських клієнтів надають постійний доступ до платних функцій Figma (для цього необхідно звернутися до служби підтримки сервісу).
 4. Gimby — сервіс планування публікацій в GMB для залучення клієнтів і покращення репутації. Пропонують довічную безкоштовну підписку.
 5. Avast — антивірус та VPN сервіс. Для користувачів продуктів freemium є можливість користування ліцензійними преміум-продуктами Avast безкоштовно. Для користувачів, які раніше придбали доступ до преміум-продуктів пропонують продовження ліцензії безкоштовно.
 6. ProtonMail — сервіс електронної пошти з особливою конфіденційністю та безпекою. Для користувачів платних тарифів з України пропонують безкоштовне пролонгацію підписки (необхідно звернутися до служби підтримки сервісу)
 7. Webex (Cisco) — сервіс для відеоконференцій, онлайн-зустрічей, перегляду екрана та вебінарів. Дарують один рік безкоштовного доступу.
 8. TaskCall Cloud Services — пропонують надання безкоштовно послуг, необхідно звернутися до служби підтримки.
 9. GanttPRO — онлайн-діаграма Ганта для управління проектами. Надають безкоштовні акаунти для українського бізнесу. Для отримання просять написати до support@ganttpro.com.
 10. Pipedrive — CRM система для організації каналів продажів. Надають 3 місяці безкоштовного доступу.
 11. LeanIX — пропонують українським організаціям і підприємствам продукти LeanIX безкоштовно, щоб підтримувати цифрову інфраструктуру та знижувати кіберризики.
 12. Coupler.io – сервіс автоматизації експорту даних з різних веб-додатків до Google Sheets, Excel, BigQuery. Поширений серед дата аналітиків, фінансистів, маркетологів. Щоб скористатися пропозицією необхідно звернутися із запитом до підтримки contact@coupler.io.
 13. Mailtrap – це сервіс для тестування та оптимізації транзакційних електронних листів. Популярний серед інженерів, тестувальників та інших ІТ-фахівців. Для українців безкоштовний доступ необхідно звернутися до служби підтримки support@mailtrap.io.
 14.  Adobe дає 2-3 місяці безкоштовного користування їх продуктами, якщо ви є активним підписником на сервіси. Для цього потрібно написати до них у підтримку.
 15.  Microsoft надає безкоштовні ліцензії на свої хмарні продукти (програми Microsoft 365, що включає Microsoft Teams, Azure, Project та інші) для навчальних закладів України.
 16.  VPN-сервіс TunnelBear запропонував українцям 100 ГБ інтернет-трафіку безкоштовно в своєму VPN-сервісі без обмежень по часу. 
 17.  VPN-сервіс Windscribe дає 30 ГБ трафіку по промокоду “PEACE”. 
 18.  VPN-сервіс Vpnunlimited обіцяє безкоштовно надавати послуги українцям строком на один рік..
 19.  VPN-сервіс Proton VPN безкоштовно продовжує сервіс на місяць для користувачів з України, які не можуть оплатити послуги (необхідно лише звернутися до служби підтримки).
 20.  Сервіс ClearVPN від MacPaw — зробив безкоштовним підписку на рік за промокодом SAVEUKRAINE.

Зв’язок для українців:

 1. Vodafone нараховує безкоштовні 1000 хвилин для дзвінків по Україні та в мережі та 10 ГБ інтернету абонентам, які не можуть поповнити рахунок. Майже весь контент Vodafone TV тепер доступний безкоштовно (до 11 квітня 2022 року включно). 
 2. Київстар — дзвінки в мережі оператора будуть доступні всім абонентам передплати навіть без оплаченного пакета послуг за їх тарифом. Послуга Домашній інтернет на обмеженій швидкості працюватиме, навіть, якщо абоненти не поповнять рахунок. Для абонентів, які через війну виїхали за кордон (Польщі, Румунії, Словаччини, Молдови, Угорщини, Німеччині, Італії, Литві та Чехії) оператором буде безкоштовно нараховано 250 бонусних гривень. Ці кошти можна використати для зв’язку з рідними (1 бонусна гривня це 1 хвилина вхідних/вихідних дзвінків в Україну або 1 SMS або 10 Мб інтернету).
 3. Lifecell — всі абоненти отримають 5 ГБ та 30 хвилин на всі мобільні та стаціонарні номери по Україні + 2 ГБ щодня на спілкування в месенджерах Viber, Whatsapp, Telegram, Skype. Також оператор надає безкоштовні дзвінки та SMS в Росію та Білорусь, щоб ми могли поділитися реальним станом справ з рідними та близькими. Для військових та медиків надано 10 000 хвилин та 10 000 ГБ.
 4. Skype надала можливість користувачам дзвонити родичам, друзям та знайомим з України та в Україну безкоштовно. Крім цього, у додаток ще додали підтримку перекладів з української мови та українською під час голосових розмов, смайлики на підтримку України (ukraineheart, ukrainehandshake, ukrainepray).
 5. MEGOGO, OLL.TV, SWEET.TV зробили безкоштовний доступ до українських телеканалів. MEGOGO відкрила для всіх безкоштовний доступ до фільмів, серіалів, мультфільмів та аудіоказок у своєму онлайн-сервісі.

Книги:

 1. Видавництво Фоліо продає за 1 гривню електронні книжки. Для цього необхідно на офіційному сайті видавництва вказати промокод Book. Кошти зібрані від продажів будуть передані ЗСУ.
 2. Yakaboo відкрив безкоштовний доступ до аудіо та електронних книжок у мобільному застосунку. Оплату за підписку в AppStore скасували автоматично, для користувачів Google Play такої можливості немає, встановлена символічна вартість підписки 2 грн на місяць.
 3. Видавництво Старого Лева відкрило доступ до дитячих книжок в електронному форматі
 4. Актори і студенти КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого створили телеграм канал з аудіо-казками для дітей (можна скачати і потім слухати навіть не маючи доступу до інтернету).
 5. PocketBook дає можливість скачати безкоштовно електронних книг на 200 гривень. Для цього необхідно використати промокод READ_NOWAR.

Здоров’я:

 1. Всеукраїнська мережа медичних лабораторій “Сінево” —  до 31.03.2022 або поки наявні необхідні реагенти пропонують безкоштовно зробити найнеобхідніші аналізи в наступних містах: Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Ковель, Кам’янське, Львів, Луцьк, Мукачево, Одеса, Рівне, Тернопіль, Трускавець, Ужгород, Хмельницький і Чернівці. 
 2. Doctor Online — українські користувачі, незалежно від місця перебування, матимуть змогу безкоштовно проконсультуватися 24/7 із понад 40 кваліфікованими лікарями та отримати рекомендації по лікуванню, використовуючи чат, відео- або аудіо-дзвінок.
 3. Doctors4UA – онлайн медична платформа для безкоштовних консультацій для усіх українців. Сервіс розроблено американською компанією BeKey LLC із центром розробки у місті Харкові. Лікарі зі всього світу готові безкоштовно надавати консультації з будь-яких медичних питань, що виникають у жителів України, які не можуть відвідати лікаря фізично.
 4. Viveo Health — міжнародна платформа, яка зараз залучає лікарів по всьому світу, які безкоштовно консультують українців.
 5. Онлайн-сервіс від клініки Dimedic пропонує безкоштовні консультації українською по телефону 7 днів в неділю з 8 до 20.  
 6. Застосунок VOS (застосунок для ментального здоров’я) дарує всім українцям преміум підписку. Платформа доступна для мобільних пристроїв з операційними системами iOS та Android. У VOS користувачі отримують доступ до восьми інструментів психологічної допомоги, таких як щоденник, дихальні вправи, моніторинг настрою, і необмежений чат із психологами-консультантами. 

Інше:

 1. Мережа зарядок для електромобілів YASNO E-Mobility надає послуги безкоштовно. 
 2. Служба таксі Bolt створила окрему категорію «Support» з вартістю поїздки 1 грн. Тариф діє для лікарів, військовослужбовців ВСУ, бійців тероборони, волонтерів, рятувальників ДСНС та працівників критичної інфраструктури.
 3. Укрпошта пропонує нову послугу “Посилка з дому”, яка дає можливість відправити посилку з України до Польщі, Румунії, Молдови, Угорщини та Словаччини зі знижкою 70% на доставку.

 

Будь ласка, поділіться цим списком з тими, кому він може бути корисний.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

 1. Реальные истории мошенничества в интернете во время войны
 2. Мобілізація IT спеціалістів

Коментарі