17,3+ млн показів та 130тис+ переходів: результати роботи Портала ІТ-абітурієнта

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Одним із напрямів роботи Kharkiv IT Cluster є популяризація ІТ-освіти серед школярів і підтримка вступної кампанії. З цією метою компаніями Kharkiv IT Cluster був створений Портал ІТ-абітурієнта, який є інформативним ресурсом про ІТ-освіту, що надає співвідношення ІТ-професій до спеціальностей в університетах, збирає на своїх сторінках найкориснішу інформацію про вступ до найкращих технічних університетів Харкова й України.

Порталом користуються школярі, учителі й батьки для отримання актуальної інформації про умови вступу й університети, в яких навчають айтівців. На Порталі ІТ-абітурієнта користувачі можуть знайти інформацію про IT-спеціальності, їх опис та можливості для майбутньої кар’єри. Окрім цього, на ресурсі активно ведеться IT-Блог, який допомагає вступникам ближче познайомитись з ІТ і зробити вибір майбутньої професії в цій сфері.

У 2023 році промоцію Порталу ІТ-абітурієнта забезпечили компанії Kharkiv IT ClusterInsart, h8 games, Akvelon, Sigma Software, SevenPro, CodeIT,Insoft Global, Cloud Works, ARTJOKER та маркетингова агенції Promodo.

Завдяки роботі Порталу ІТ-абітурієнта й компаній Kharkiv IT Cluster, кількість школярів, які цікавляться ІТ-професіями, зростає щороку. Портал допомагає школярам зробити вибір майбутньої професії, а також отримати необхідну інформацію для визначення з вектором навчання.

Результати роботи Порталу ІТ-абітурієнта:

З квітня 2023 року на сервісі було зареєстровано більше ніж 17,3 мільйонів переглядів.
✅ кількість переходів на Портал ІТ-абітурієнта за період маркетингової кампанії досягла 130 тисяч .
✅ На порталі зібрано 23 університети та 20 спеціальності, проте ми не зупиняємось і розширюємо базу.

Kharkiv IT Cluster пишається результатами роботи Порталу ІТ-абітурієнта та висловлює щиру вдячність компаніям: IInsart, h8 games, Akvelon, Sigma Software, SevenPro, CodeIT,Insoft Global, Cloud Works, ARTJOKER  та Promodo. за підтримку й продовжує працювати над популяризацією ІТ-освіти в Україні.

Харків демонструє стійкість під час вступної кампанії, а спільнота Kharkiv IT Cluster продовжує докладати зусиль для її посилення!

Довідка

🦠Kharkiv IT Cluster— громадська спілка до якої входить 270 ІТ-компаній та партнерів, яка об’єднує ІТ-компанії, заклади освіти та місцеву владу для впровадження комплексних змін в IT-екосистему міста.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

Коментарі