🌟Портал ІТ- абітурієнта: Перші кроки до майбутнього в ІТ-сфері!!🌟

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Компанії Харківського ІТ Кластера не стоять осторонь вступної кампанії 2023. За підтримки ІТ-компаній Kharkiv IT Cluster: Insart, h8 games, Akvelon, Sigma Software, SevenPro, CodeIT, Insoft Global, Cloud Works, ARTJOKER та маркетингової агенції Promodo, ми маємо змогу розширити можливості Порталу ІТ-абітурієнта та забезпечити наповнення якісною інформацію для абітурієнтів, яку побачать сотні тисяч вступників цього року.

Понад 10,5 млн показів інформації про Портал ІТ-абітурієнтів та 80+ тисяч переходів на сайт порталу було забезпечено в межах маркетингової кампанії з квітня 2023 року. Та ми не зупиняємося та продовжуємо інформувати абітурієнтів про актуальні ІТ-спеціальності!

💼Портала ІТ-абітурієнта — це онлайн-ресурс, створений з метою надання важливої та корисної інформації для абітурієнтів, які планують вступити до університетів та отримати професійну освіту в галузі інформаційних технологій.

На порталі можна знайти:

✅ інформацію про університети, освітні програми та умови вступу;
✅ перелік ІТ-спеціальностей та їх опис;
✅ минулорічні прохідні бали та вартість контракту у різних університетах;
✅ важливі теми: чому треба обирати ЗВО Харкова, переваги онлайн-навчання та багато іншого.

Цей ресурс є надійним помічником для абітурієнтів, які шукають інформацію про різні ІТ-спеціальності.

Портал ІТ-абітурієнта не лише збирає важливу інформацію, але й відповідає на актуальні запитання та проблеми, які стосуються вступу до університетів та навчання на ІТ-спеціальностях в університетах Харкова та України. Він надає відповіді на питання про переваги навчання в українських університетах, особливості онлайн-навчання та ризики, пов’язані з навчанням під час воєнного часу.

Портал абітурієнту сприяє популяризації ІТ-галузі серед молоді та сприяє залученню більшої кількості абітурієнтів до цієї сфери.

Основною метою порталу ІТ-абітурієнта є забезпечення абітурієнтів достовірною та актуальною інформацією, яка допоможе їм прийняти важливе рішення щодо своєї освіти та майбутньої кар’єри. Він створений для того, щоб зробити процес вибору університету та спеціальності більш зручним, об’єктивним та прозорим.

💪 Kharkiv IT Cluster завжди допомагає абітурієнтам здійснити свої мрії та цілі. Дякуємо компаніям Insart, h8 games, Akvelon, Sigma Software, SevenPro, CodeIT, Insoft Global, Cloud Works, ARTJOKER та Promodo за вашу підтримку та співпрацю! 💪

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Портал абітурієнта від Kharkiv IT Cluster

Коментарі