Портал IT-абітурієнта: Як компанії Kharkiv IT Cluster відкривають абітурієнтам шлях до IT!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

💼 Портал абітурієнта — діджитал-помічник у світі вибору та успішного вступу, який допоможе знайти важливі дані про університети, освітні програми та вступні вимоги, щоб готуватися до вступу на високому рівні.

💼Цей портал створений Khаrkiv IT Cluster з метою забезпечити доступ абітурієнтам до актуальної інформації, ресурсів та можливостей, що допоможуть їм зробити рішення щодо своєї освіти та професійного шляху.

Щоб Портал ІТ-абітурієнта був дієвим та цінним інструментом для, він потребує підтримки та співпраці, яку щороку забезпечують IT-компанії Khаrkiv IT Cluster.😎

Компанії Kharkiv IT Cluster відіграють важливу роль у цьому процесі, надаючи свою допомогу та ресурси для підтримки Порталу Абітурієнта.

Цього року Insart, h8 games, Akvelon, Sigma Software, SevenPro, CodeIT,Insoft Global, Cloud Works, ARTJOKER та маркетингова агенція Promodo — забезпечили потужну підтримку Портала ІТ-абітурієнта.

Завдяки успішній співпраці та згуртованій роботі, сервіс залучив велику аудиторію. За період з квітня 2023 року на сервісі станом на 02.08.2023 року було зареєстровано понад 17,3 мільйонів переглядів і більше ніж 130 тисяч переходів на сайт в рамках маркетингової кампанії.

Завдяки підтримці компаній, Портал IT-абітурієнта забезпечує студентам доступ до актуальної інформації, ресурсів та можливостей для розвитку в галузі IT.

Kharkiv IT Cluster висловлює щиру вдячність компаніям: Insart, h8 games, Akvelon, Sigma Software, SevenPro, CodeIT, Insoft Global, Cloud Works, ARTJOKER та Promodo за їхню підтримку абвтурієнтів, які обирають для себе ІТ та ресурс, який в цей час є дуже цінним. Дякуємо, що допомагаєте молоді зробити перший крок для успішної кар’єри в галузі IT.

Разом ми будуємо сильну IT-спільноту та сприяємо розвитку молодих талантів!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

Коментарі